Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Technologia
  4. >
  5. Już wkrótce w ofercie OZE Projekt –  falownik Hypontech!

Już wkrótce w ofercie OZE Projekt –  falownik Hypontech!

Materiał Partnera
Najnowszej generacji falownik Hypontech, już wkrótce dostępny będzie w ofercie OZE Projekt. Urządzenia dostępne będą zarówno w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dlaczego według ekspertów Hypontech, to falownik doskonały? Sprawdzamy!
123361975 118415233375368 4952791368048862372 o

Hypontech, to jeden ze światowych liderów w produkcji inwerterów. „Popychamy świat do przodu, dzięki ekscytującemu portfolio falowników łańcuchowych i magazynowych PV, a także inteligentnych rozwiązań do zarządzania energią” – czytamy na oficjalnej stronie producenta. Hypontech, to lata doświadczenia, badań i opracowywania najwyższej jakości technologii, która znalazła uznanie na całym świecie. Falowniki Hypontech dostępne są w pięćdziesięciu krajach świata, a od teraz również w Polsce. W naszym kraju inwertery są dostępne dzięki staraniom OZE Projekt, które jest oficjalnym dystrybutorem produktów nie tylko w naszym kraju, ale również w tej części Europy.

Ogromna jakość, niewielki rozmiar

Inwerter Hypontech to doskonały wybór w przypadku montażu instalacji fotowoltaicznej w domu jednorodzinnym. Dlaczego? Zakres pracy importowanego przez nas inwertera Hypontech to moc od 3 kW do 10 kW. Specyfikacja ta sprawia, że sprawdzi się on w przypadku większości instalacji „domkowych”. Kolejną niezwykle ważną cechą jest emitowany przez niego poziom hałasu. Kształtuje się on na poziomie zaledwie 20-25 dB co sprawia, że jest to jedno z najcichszych tego rodzaju urządzeń dostępnych na rynku. Co ciekawe, poziom emitowanego dźwięku można porównać z szumem liści. Warto dodać, że całe urządzenie zamknięte jest w kompaktowej obudowie, a masa całego falownika to zaledwie 14 kg, dzięki czemu jest on lżejszy o kilka kilogramów od innych urządzeń tego typu. – To technologia z najwyższej półki – mówi na temat inwertera Mateusz Kostrubała, wiceprezes i współzałożyciel OZE Projekt. I dodaje: – Budowa falownika nie jest skomplikowana. Dzięki temu praca urządzenia jest stabilna i przewidywalna, a sam inwerter jest łatwy w konfiguracji, instalacji i użytkowaniu. Zastosowane rozwiązania sprawiają również, że są to przede wszystkim niezwykle trwałe urządzenia.123361975 118415233375368 4952791368048862372 o

I trudno się z tym nie zgodzić. Falowniki Hypontech zbudowane są na komponentach znanych na całym świecie firm elektronicznych, takich jak Fujitsu, Murata czy Infineon. Ponadto na najwrażliwszych elementach produktu zastosowano dodatkową powłokę ochronną, które jeszcze solidniej zabezpiecza podzespoły. Oprócz tego dławiki generujące ponad 30 proc. ciepła wewnątrz falownika zostały zaizolowane, dzięki czemu nie są niebezpieczne dla czułych komponentów. Co warte podkreślenia, wraz z montażem falownika klient otrzymuje dostęp do dedykowanej aplikacji monitorującej pracę instalacji. Dzięki niej, możemy m.in. obserwować bieżącą produkcję z instalacji, sprawdzić historię jej pracy czy zobaczyć, jakie korzyści dla środowiska daje praca fotowoltaiki.

Oferta nie tylko detaliczna

Hypontech to bez wątpienia falownik doskonały, dlatego chcemy się nim dzielić z innymi instalatorami. Jeśli chcesz wprowadzić produkt do swojej oferty, skontaktuj się z nami (tel.: 882 146 555 email: [email protected]). Jesteś klientem indywidualnym i interesuje Cię instalacja na falowniku Hypontech? Skontaktuj się ze specjalistą OZE Projekt w swoim regionie. Szczegóły znajdziesz w zakładce kontakt. Pamiętaj, że możesz również odwiedzić któryś z naszych salonów sprzedaży. Ten znajdziesz m.in. w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 32 i w Iławie przy ul. Jana III Sobieskiego 37a.

Więcej na stronie OZE Projekt

hpt 3 11k trans ten przyplywa 1024x617 1

Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
W przyszłym roku Polska otrzyma pierwsze środki z Funduszu Modernizacyjnego, który zasilą przychody ze sprzedaży 2 proc. europejskich uprawnień do emisji dwutlenku węgla. Rząd na razie nie ma oficjalnego planu na co wydać te pieniądze, a poszczególne resorty mają zupełnie różne pomysły
pieniadze euro
Technologie wspiera:
Tak drogo Polska Grupa Energetyczna jeszcze nigdy nie kupowała węgla kamiennego do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Koszty paliwa, obok wysokich kosztów CO2, są drugim najważniejszym powodem wysokich cen prądu, rosnącego importu energii i spadającego zużycia węgla w Polsce.
ceny wegla pge import
Dziennikarz WysokieNapiecie.pl, Bartłomiej Derski, został nagrodzony w konkursie na najlepsze materiały dziennikarskie poruszające tematykę ekologicznych inwestycji, organizowanym przez NFOŚiGW pod patronatem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
gazeta media prasa
W całej Polsce trwa boom na dzierżawy gruntów pod farmy fotowoltaiczne. Polska Grupa Energetyczna uruchamia nawet call center, gdzie będzie odbierała zgłoszenia od właścicieli działek. Stawki za dzierżawę skoczyły do kilkunastu tysięcy za hektar. Kto na tym zyska?
Green Genius solar park in Poland 2
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: