Menu
Patronat honorowy Patronage

Moduły fotowoltaiczne Jinko Solar N-TYPE już w Polsce za sprawą oficjalnego dystrybutora firmy FlexiPower Group.

Materiał Partnera
Jinko Solar, tak samo jak FlexiPower Group kojarzy się z jakością i dobrą ceną, która idzie w parze. Nic dziwnego, że ich drogi się w końcu przecięły. Od połowy września było to już pewne, Jinko Solar za pośrednictwem FlexiPower Group wprowadza do Polski moduły pv nowej generacji.

Artykuł sponsorowany

Warto wspomnieć, że producent z Chin znajduje się w czołówce prestiżowego rankingu Tier-1 Bloomberg NEF, a w 2019 posiadał najwyższy wskaźnik zdolności bankowej PV Tech – jako jedyny dostawca modułów, uzyskał ocenę AA przez dwanaście kolejnych kwartałów.

Moduły, które właśnie wchodzą do oferty FlexiPower Group wykonane są
w technologii half-cut, czyli półogniw. Podzielenie 66 ogniw na połowy pozwala uzyskać większą moc wyjściową, za czym idzie wydajniejsza praca w trudniejszych warunkach. Co to oznacza w praktyce? Moduły świetnie radzą sobie przy częściowym zacienieniu lub zabrudzeniu ogniwa, mają mniejszy współczynnik temperaturowy oraz większą wytrzymałość mechaniczną.

Już we wrześniu pojawiła się pierwsza dostawa, a w niej:

  • TIGER 66 ogniwowy N-TYPE – FULL BLACK – MOC 390W

To informacja, która gwarantuje, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się dużej ekspansji N-TYPE na rodzimym rynku. Warto też podkreślić, że moduły N-TYPE znacznie przewyższają standard branżowy pod kątem trwałości i efektywności, również w wysokiej temperaturze. Moduł wykonany w tej technologii posiada aż 30-letnią gwarancję na moc wyjściową na poziomie 87,4%.

Producent nie pierwszy raz udowadnia, że najlepszy produkt nie musi oznaczać najwyższej ceny, co potwierdza wypuszczenie serii N-TYPE.

Dystrybucja modułów odbywa się na dwa sposoby:

  • Hurtowy, przeznaczony dla hurtowni, instalatorów, ekip montażowych oraz wszystkich podmiotów, które chcą zamówić większą liczbę modułów jednorazowo
  • Detaliczny, przeznaczony do klienta końcowego, którego FlexiPower Group obsługuje z poziomu instalacji lub przetargu

Warto wspomnieć, że Jinko Solar to drugi gigant po SolaX Power w portfolio FlexiPower Group.

Więcej informacji na temat asortymentu znajduje się na stronie dystrybutora w zakładce Jinko Solar.

 

Zielone technologie rozwijają:

Partnerzy portalu

Zapasy węgla kamiennego przy kopalniach przekroczyły już 7,9 mln ton i są najwyższe od 5 lat, chociaż już dawno kopalnie miały się nimi „zatkać”. Tymczasem to nawet nie połowa wszystkich zwałów węgla w Polsce. Rząd chce jednak utrzymać wydobycie jeszcze przez lata. Jeżeli ma się to udać, musiałoby się znaleźć miejsce na zwałowanie… kolejnych 100 mln ton i 25 mld zł na ich skup w ciągu 6 lat. Wydobycie będzie więc ograniczane, razem z nim zatrudnienie a kopalnie "zamkną się same"

Partnerzy portalu

Coraz częściej firmy chcą inwestować we własne źródła energii. Naturalnym wyborem są panele fotowoltaiczne, które można szybko i łatwo zamontować, ale też dofinansowanie można dostać na inwestycje w kogenerację, małe elektrownie wiatrowe, modernizację elektrowni wodnych. Wsparcie różni się w zależności od województw.
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:

Partnerzy portalu

Rafał Zasuń w rozmowie z dziennikarzem inn:Poland odpowiadał na pytanie dotyczące stanu polskiego górnictwa oraz ostatnich rozmów górniczych związkowców z rządem

Partnerzy portalu

Po ponad piętnastu latach udziału w unijnej polityce klimatycznej, krajowy sektor jest dziś nadal w początkowej fazie transformacji. Coraz bardziej bolesny jest poszerzający się do granic możliwości szpagat sektora, który opiera się równolegle na nodze „zielonej” i „czarnej” - pisze Maciej Burny, wieloletni menedżer w PGE i PKEE.
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu