Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Odnawialne źródła energii
  4. >
  5. Moduły fotowoltaiczne Jinko Solar N-TYPE już w Polsce za sprawą oficjalnego dystrybutora firmy FlexiPower Group.

Moduły fotowoltaiczne Jinko Solar N-TYPE już w Polsce za sprawą oficjalnego dystrybutora firmy FlexiPower Group.

Materiał Partnera
Jinko Solar, tak samo jak FlexiPower Group kojarzy się z jakością i dobrą ceną, która idzie w parze. Nic dziwnego, że ich drogi się w końcu przecięły. Od połowy września było to już pewne, Jinko Solar za pośrednictwem FlexiPower Group wprowadza do Polski moduły pv nowej generacji.
panele pv fotowoltaiczne prawo

Artykuł sponsorowany

Warto wspomnieć, że producent z Chin znajduje się w czołówce prestiżowego rankingu Tier-1 Bloomberg NEF, a w 2019 posiadał najwyższy wskaźnik zdolności bankowej PV Tech – jako jedyny dostawca modułów, uzyskał ocenę AA przez dwanaście kolejnych kwartałów.

Certyfikat

Moduły, które właśnie wchodzą do oferty FlexiPower Group wykonane są
w technologii half-cut, czyli półogniw. Podzielenie 66 ogniw na połowy pozwala uzyskać większą moc wyjściową, za czym idzie wydajniejsza praca w trudniejszych warunkach. Co to oznacza w praktyce? Moduły świetnie radzą sobie przy częściowym zacienieniu lub zabrudzeniu ogniwa, mają mniejszy współczynnik temperaturowy oraz większą wytrzymałość mechaniczną.

Już we wrześniu pojawiła się pierwsza dostawa, a w niej:

  • TIGER 66 ogniwowy N-TYPE – FULL BLACK – MOC 390W

To informacja, która gwarantuje, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się dużej ekspansji N-TYPE na rodzimym rynku. Warto też podkreślić, że moduły N-TYPE znacznie przewyższają standard branżowy pod kątem trwałości i efektywności, również w wysokiej temperaturze. Moduł wykonany w tej technologii posiada aż 30-letnią gwarancję na moc wyjściową na poziomie 87,4%.

Producent nie pierwszy raz udowadnia, że najlepszy produkt nie musi oznaczać najwyższej ceny, co potwierdza wypuszczenie serii N-TYPE.Jinko 1

Dystrybucja modułów odbywa się na dwa sposoby:

  • Hurtowy, przeznaczony dla hurtowni, instalatorów, ekip montażowych oraz wszystkich podmiotów, które chcą zamówić większą liczbę modułów jednorazowo
  • Detaliczny, przeznaczony do klienta końcowego, którego FlexiPower Group obsługuje z poziomu instalacji lub przetargu

Warto wspomnieć, że Jinko Solar to drugi gigant po SolaX Power w portfolio FlexiPower Group.

Więcej informacji na temat asortymentu znajduje się na stronie dystrybutora w zakładce Jinko Solar.

 

Zielone technologie rozwijają:
Zapasy węgla kamiennego przy kopalniach przekroczyły już 7,9 mln ton i są najwyższe od 5 lat, chociaż już dawno kopalnie miały się nimi „zatkać”. Tymczasem to nawet nie połowa wszystkich zwałów węgla w Polsce. Rząd chce jednak utrzymać wydobycie jeszcze przez lata. Jeżeli ma się to udać, musiałoby się znaleźć miejsce na zwałowanie… kolejnych 100 mln ton i 25 mld zł na ich skup w ciągu 6 lat. Wydobycie będzie więc ograniczane, razem z nim zatrudnienie a kopalnie "zamkną się same"
zapasy wegla kamiennego gornictwo
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Rafał Zasuń w rozmowie z dziennikarzem inn:Poland odpowiadał na pytanie dotyczące stanu polskiego górnictwa oraz ostatnich rozmów górniczych związkowców z rządem
internet wmediach
Po ponad piętnastu latach udziału w unijnej polityce klimatycznej, krajowy sektor jest dziś nadal w początkowej fazie transformacji. Coraz bardziej bolesny jest poszerzający się do granic możliwości szpagat sektora, który opiera się równolegle na nodze „zielonej” i „czarnej” - pisze Maciej Burny, wieloletni menedżer w PGE i PKEE.
fotowoltaika elektrownia oze
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija: