Artykuł sponsorowany

Moduły fotowoltaiczne Jinko Solar N-TYPE już w Polsce za sprawą oficjalnego dystrybutora firmy FlexiPower Group.

Moduły fotowoltaiczne Jinko Solar N-TYPE już w Polsce za sprawą oficjalnego dystrybutora firmy FlexiPower Group.

Jinko Solar, tak samo jak FlexiPower Group kojarzy się z jakością i dobrą ceną, która idzie w parze. Nic dziwnego, że ich drogi się w końcu przecięły. Od połowy września było to już pewne, Jinko Solar za pośrednictwem FlexiPower Group wprowadza do Polski moduły pv nowej generacji.

Artykuł sponsorowany

Warto wspomnieć, że producent z Chin znajduje się w czołówce prestiżowego rankingu Tier-1 Bloomberg NEF, a w 2019 posiadał najwyższy wskaźnik zdolności bankowej PV Tech - jako jedyny dostawca modułów, uzyskał ocenę AA przez dwanaście kolejnych kwartałów.

Moduły, które właśnie wchodzą do oferty FlexiPower Group wykonane są
w technologii half-cut, czyli półogniw. Podzielenie 66 ogniw na połowy pozwala uzyskać większą moc wyjściową, za czym idzie wydajniejsza praca w trudniejszych warunkach. Co to oznacza w praktyce? Moduły świetnie radzą sobie przy częściowym zacienieniu lub zabrudzeniu ogniwa, mają mniejszy współczynnik temperaturowy oraz większą wytrzymałość mechaniczną.

Już we wrześniu pojawiła się pierwsza dostawa, a w niej:

  • TIGER 66 ogniwowy N-TYPE – FULL BLACK – MOC 390W

To informacja, która gwarantuje, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się dużej ekspansji N-TYPE na rodzimym rynku. Warto też podkreślić, że moduły N-TYPE znacznie przewyższają standard branżowy pod kątem trwałości i efektywności, również w wysokiej temperaturze. Moduł wykonany w tej technologii posiada aż 30-letnią gwarancję na moc wyjściową na poziomie 87,4%.

Producent nie pierwszy raz udowadnia, że najlepszy produkt nie musi oznaczać najwyższej ceny, co potwierdza wypuszczenie serii N-TYPE.

Dystrybucja modułów odbywa się na dwa sposoby:

  • Hurtowy, przeznaczony dla hurtowni, instalatorów, ekip montażowych oraz wszystkich podmiotów, które chcą zamówić większą liczbę modułów jednorazowo
  • Detaliczny, przeznaczony do klienta końcowego, którego FlexiPower Group obsługuje z poziomu instalacji lub przetargu

Warto wspomnieć, że Jinko Solar to drugi gigant po SolaX Power w portfolio FlexiPower Group.

Więcej informacji na temat asortymentu znajduje się na stronie dystrybutora w zakładce Jinko Solar.

 

Zielone technologie rozwijają

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE