Forum Inżynierów Przyszłośc

Już za niecałe 3 tygodnie w Domu Technika NOT we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja @Forum Inżynierów Przyszłości - konferencji naukowej, organizowanej przez zespół ponad 20 wolontariuszy, której celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: jakich inżynierów będziemy potrzebować za 5, 10, 15 lat na rynku pracy?

🎙 Chcesz mieć wpływ na przyszłość inżynierów, masz pomysł jakich specjalistów będziemy potrzebować i jak dobrze ich kształcić? Koniecznie zarezerwuj sobie czas 23 i 24 października 2020.

➡Forum to spotkanie dedykowane w szczególności studentom kierunków technicznych, młodym absolwentom, przedstawicielom uczelni, organizacji technicznych oraz przedsiębiorcom, którzy są gotowi na dyskusję o możliwościach i przyszłości inżynierów w Polsce.

➡Konferencja to wiele warsztatów, prelekcji, szkoleń oraz paneli dyskusyjnych. Na wydarzeniu nie zabraknie również ekspertów, którzy podzielą się swoją cenną wiedzą i doświadczeniem.

➡Wystąpienia zaproszonych gości podczas forum, poruszać będą tematy związane z przemysłem 4.0, przedsiębiorczościom, działalnościami studenckimi i społecznymi oraz rozwojem osobistym. Oprócz spotkań i szkoleń z prelegentami, organizujemy również część naukową konferencji.

 

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej:

🔹23 października wystąpienia zaproszonych będą miały miejsce w Domu Technika NOT we Wrocławiu.

🔹24 października szkolenia odbędą się w formie zdalnej.

🔹Całe wydarzenie będzie nagrywane oraz transmitowane do sieci, a osoby uczestniczące online, będą miały możliwość zadawania pytań i aktywnego brania udziału w spotkaniu.

 

Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram wydarzenia znajduje się na naszej stronie:

https://fip.not.pl/program/   oraz FB: https://www.facebook.com/fip.not/

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE