Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Co dalej z polskim planem zagospodarowania Bałtyku?
Polska bardzo późno wprowadza dopłaty do zakupu elektryków, a to co nas wyróżnia to limit cenowy pojazdu. W innych krajach dopłaty obejmują znacznie większy wybór aut - od tanich maluchów po mercedesy, są też dopłaty do hybryd plug-in.
Free Recharging Station
Free Recharging Station
Elektromobilność napędza:
Do sierpnia przedsiębiorcy mogą składać wnioski o nawet 45% dofinansowania do budowy lub wymiany własnego źródła energii elektrycznej i cieplnej w kogeneracji. To może być jeden ze sposobów na ograniczenie wzrostów cen energii z powodu opłaty mocowej wchodzącej w październiku.
przemysl fabryka
Ministerstwo Klimatu nie spoczywa w walce ze smogiem. Plan stworzenia Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków poszerzono o obowiązkowy rejestr źródła spalania. Jeśli projekt przejdzie, każdy będzie musiał zgłosić do rejestru swój piec.
Solid fuel boiler against red wall
Solid fuel boiler against red wall
Materiał Partnera
W obliczu kryzysu spowodowanego pandemią COVID-19, firma SolaX Power przygotowała wyjątkową ofertę wsparcia dla instalatorów i dystrybutorów. Przy zakupie co najmniej 10 systemów magazynowania SolaX, producent oferuje dodatkowy, darmowy system, a także – również za darmo! – liczniki i aktualizacje modułów WiFi do zdalnego monitoringu instalacji. To wciąż nie wszystko, można otrzymać również dodatkową, roczną gwarancję na inwerter hybrydowy oraz zwrot gotówki za nowe instalacje. Taka oferta może się już nigdy nie powtórzyć.
falowniki solax baner
Fotowoltaikę wspiera: