Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Fotowoltaika
  4. >
  5. Falowniki SolaX Power – oferta specjalna tylko na czas pandemii!

Falowniki SolaX Power – oferta specjalna tylko na czas pandemii!

Materiał Partnera
W obliczu kryzysu spowodowanego pandemią COVID-19, firma SolaX Power przygotowała wyjątkową ofertę wsparcia dla instalatorów i dystrybutorów. Przy zakupie co najmniej 10 systemów magazynowania SolaX, producent oferuje dodatkowy, darmowy system, a także – również za darmo! – liczniki i aktualizacje modułów WiFi do zdalnego monitoringu instalacji. To wciąż nie wszystko, można otrzymać również dodatkową, roczną gwarancję na inwerter hybrydowy oraz zwrot gotówki za nowe instalacje. Taka oferta może się już nigdy nie powtórzyć.
falowniki solax baner

Artykuł Sponsorowany

Produkty SolaX to wydajne, inteligentne urządzenia, które sprawdzają się zarówno w instalacjach domowych, jak i komercyjnych. To świetna jakość w przystępnej cenie. Na czas pandemii SolaX Power ma specjalną propozycję. Producent inwerterów i systemów magazynowania o międzynarodowym zasięgu chcąc wesprzeć swoich partnerów, przygotował ofertę, z którą aż trudno rywalizować.

falowniki hybrydowe solaxSolaX – najlepszy wybór

Niezawodność, łatwość instalacji i prostota obsługi to tylko niektóre z zalet produktów SolaX. Falowniki tej marki wypadają bardzo dobrze w porównaniu do lidera na rynku i zyskują coraz większe zaufanie wśród klientów. Na uwagę zasługuje wysoka jakość w przystępnej cenie. W porównaniu do modeli o podobnych parametrach, za inwerter SolaX zapłacimy około 2-3 tys. zł mniej! Co więcej, SolaX oferuje aż 10-letnią gwarancję. Ponadto w trudnym czasie kryzysu wspiera swoich partnerów, oferując im swoje produkty na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Scentralizowane, wygodne zarządzanie

Falowniki SolaX Power są wyjątkowo proste w obsłudze. Umożliwiają monitorowanie instalacji fotowoltaicznych z dowolnego miejsca, o każdej porze dnia i nocy – wystarczy połączenie internetowe. Monitoring instalacji przez WiFi i aplikację SolaX Cloud oszczędza czas i pieniądze. Operatorzy i instalatorzy mogą na bieżąco przeglądać kluczowe, zawsze aktualne dane.

Falowniki nowej generacji teraz w promocji

Od niedawna w Polsce dostępne są inwertery K-TL, przeznaczone do instalacji powyżej 25 kWp oraz falowniki hybrydowe, które dzięki akumulatorom tworzą profesjonalny system do wykorzystywania i magazynowania energii. Dzięki funkcji przechowywania nadwyżek energii, stają się wielofunkcyjnym, niezawodnym narzędziem. Właśnie te rozwiązania SolaX objęte są specjalnym programem wsparcia w okresie pandemii.

Oferta specjalna w dobie kryzysu

SolaX Power wspiera swoich partnerów. W związku z pandemią koronawirusa przygotował specjalną ofertę promocyjną.

baner stay strong together

Wszelkich informacji na temat warunków promocji udziela FlexiPower Group – Autoryzowany Dystrybutor SolaX Power w Polsce.

 

Więcej informacji o promocji i produktach SolaX znajduje się na: https://flexipowergroup.pl/produkty-pv/falowniki-solax-power/

Fotowoltaikę wspiera:
Technologie wspiera:
Polska jest w czołówce państw UE, jeśli chodzi o utrudnianie życia uczestnikom rynku gazu. Mamy podwójne koncesje, obowiązek magazynowy, obowiązek dywersyfikacji, obligo giełdowe. Inne kraje dają sobie radę bez tego.
Row of natural gas meters with yellow pipes on building brick wall
Row of natural gas meters with yellow pipes on building brick wall
Dopłatę do samochodu elektrycznego w programie „Zielony samochód” będą mogły dostać osoby fizyczne, a wśród warunków są też minimalny przebieg roczny auta czy konieczność oznakowania go naklejką z logo NFOŚiGW. Jak złożyć wniosek, ile możemy dostać i co jeszcze powinniśmy wiedzieć? Oto dokładny przewodnik po ruszających właśnie dopłatach do aut elektrycznych.
stacja ladowania orlen ev bmw i3s
Rząd zlikwiduje Fundusz Niskoemisyjnego Transportu, z którego miał dopłacać do zakupu samochodów elektrycznych. Zamiast niego dotacje szykuje NFOŚiGW. „Zielony samochód” wesprze zakup osobowych aut elektrycznych, „eVAN” elektryczne dostawczaki, a „Koliber” elektryczne taksówki.
ladowanie e-samochodu ev