Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Rynek
  4. >
  5. Konferencja prasowa Grupy Kapitałowej LOTOS – wyniki finansowe

Konferencja prasowa Grupy Kapitałowej LOTOS – wyniki finansowe

W związku z sytuacją związana z koronawirusem Grupa LOTOS podjęła decyzję o zmianie formuły konferencji prasowej, podczas której przedstawi wyniki finansowe Grupy Kapitałowej LOTOS za 2019 rok i IV kwartał 2019 roku. Konferencja odbędzie się tylko online.
lotos+konferencja
Będzie możliwość zadawania pytań mailowo. Prosimy o przesyłanie pytań na adres [email protected] z tytułem „KONFERENCJA LOTOS2019”.

Rynek energii rozwija:
Operator przesyłowy gazu Gaz-System podpisał umowę na przyłączenie do sieci przesyłowej gazu planowanej przez PGE elektrociepłowni Czechnica pod Wrocławiem. To pierwsza jednostka, która może powstać dzięki nowemu systemowi wsparcia. O ile okaże się ono wystarczające
New natural gas pipeline construction,Gilchrist County Florida
New natural gas pipeline construction,Gilchrist County Florida
Serwis przytacza informacje Bartłomieja Derskiego o wprowadzeniu Jaguara i-Pace do oferty wynajmu samochodów na minuty w usłudze innogy GO.
media (2)
Serwis przytacza fragmenty artykułu dziennikarze WysokieNapiecie.pl na temat zmian w taryfie wprowadzonej w celu zachęcenia do zmiany ogrzewania.
gazeta biznes media
Serwis przytacza artykuł Bartłomieja Derskiego na temat podniesienia cen lub całkowitego wycofania się spółek energetycznych z  taryfy antysmogowej. Taryfa miała na celu przekonanie części społeczeństwa do przejścia na mniej emisyjny system ogrzewania. 
internet wmediach