Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Rynek
  4. >
  5. Rekompensaty za prąd w 2020 roku – najważniejsze postanowienia projektu ustawy

Rekompensaty za prąd w 2020 roku – najważniejsze postanowienia projektu ustawy

Ministerstwo Aktywów Państwowych przekazało do konsultacji publicznych projekt ustawy o rekompensatach dla gospodarstw domowych za wyższe ceny energii elektrycznej w 2020 r. Dla odbiorcy głównym elementem mechanizmu jest specjalna deklaracja, którą dostaną od swojego sprzedawcy prądu.
rynek prad rachunek zarowka pieniadze
businessman hand holding light bulb. idea concept with innovation and inspiration

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Właściciele domów jednorodzinnych i wielorodzinnych będą mogli skorzystać z wyższej premii termomodernizacyjnej. Uproszczono procedury i dodano możliwość podniesienia premii za montaż OZE o mocy już od 1 kW. Premia może być interesującym wsparciem dla osób, które nie korzystają z zatkanego wnioskami programu "Czyste Powietrze" czy dedykowanego fotowoltaice programu "Mój Prąd".
dom pv oze dachowka
Wypowiedź Bartłomieja Derkigo dla portalu Oko.press na temat kolejnej podwyżki płac dla górników
media (2)
Dziennikarz WysokieNapiecie.pl w audycji "Za, a nawet przeciw" rozmawiał z Kubą Strzyczkowskim o tym czy jest możliwe ograniczenie importu węgla i jakie to mogłoby mieć skutki dla polskiej gospodarki
media radio (1)
Dziesięciu największych operatorów stacji ładowania aut elektrycznych w Polsce na początku 2020 roku udostępniało kierowcom 1090 punktów ładowania „elektryków”. Do końca roku chcą mieć o niemal 1,7 tysiąca więcej – wynika z rankingu przygotowanego przez WysokieNapiecie.pl.
stacje ladowania samochodow elektrycznych ev 2020
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera: