Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków

VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków

Szczegóły […]
OKMEbaner 1200×700

Szczegóły wydarzenia:

  • Termin: 25 – 26 listopada 2019 r.
  • Miejsce: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków to bezpłatne i ogólnopolskie wydarzenie organizowane przez Koło Naukowe Energetyków PW przy współpracy z Kołem Naukowym SEP PW. Ma na celu wymianę poglądów między studentami wiążącymi swoją przyszłość i zainteresowania z szeroko pojętą energetyką. Ułatwia nawiązanie kontaktów z przedstawicielami firm z branży energetycznej. W trakcie konferencji prelegenci prezentują swoje artykuły oraz odpowiadają na pytania uczestników dotyczące ich pracy. Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się ceremonia wręczenia nagród laureatom i finalistom Konkursu Wiedzy o Energetyce PW, w którym główną nagrodą są 3 indeksy na wydział MEiL.

Na tegoroczną edycję zaplanowano dodatkowo dwa specjalne panele – w jednym z nich wezmą udział przedstawiciele firm z branży – Horus Energia, PGNiG Termika, Transition Technologies oraz Veolia.
Drugi będzie debatą między członkami Koła Naukowego Energetyków PW a studentami Politechniki Kijowskiej.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/events/298423674367649/

Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Tylko jedna dziedzina w drugim rządzie Mateusza Morawieckiego będzie gruntownie zmieniona – energetyka. Funkcję ministra energii stracił Krzysztof Tchórzewski, a wraz z nim kończy się 4-letnia historia Ministerstwa Energii. Jego zadania przejmie de facto dwóch ministrów – Jacek Sasin i Michał Kurtyka.
rynek sieci kominy elektrownia
Partner działu Klimat:
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Portal powołuje się na artykuł Bartłomieja Derskiego dotyczący procedury, którą trzeba przejść w celu legalizacji ładowarki samochodu elektrycznego.
gazeta media prasa