IV Ogólnopolskie Sympozjum Energia „Energetyka na skalę XXI wieku – współczesne rozwiązania i przyszłość branży energetycznej”; Lublin, 29 listopada 2019 r.

IV Ogólnopolskie Sympozjum Energia  „Energetyka na skalę XXI wieku –  współczesne rozwiązania i przyszłość branży energetycznej”; Lublin, 29 listopada 2019 r.

 

Celem Ogólnopolskiego Sympozjum Energia jest rzetelna naukowa dyskusja i wymiana wiedzy pomiędzy ekspertami, która pozwoli na kompleksowe podejście do tematu energetyki. Podczas wydarzenia zostaną poruszone zagadnienia dotyczące zarówno konwencjonalnych, jak i alternatywnych źródeł pozwalających na pozyskanie wszystkich rodzajów energii. Przedmiotem uwagi będą wszelkiego rodzaju paliwa (opałowe, napędowe, jądrowe, alternatywne, biomasa) oraz źródła odnawialne, jak energia geotermiczna, słoneczna, wiatru czy energia wód. Będziemy dyskutować na temat magazynowania i transportowania energii, utylizacji odpadów oraz bezpieczeństwa energetycznego. Sympozjum realizowane jest z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji
nauki i rozwoju TYGIEL.

Ogólnopolskie Sympozjum Energia Energetyka na skalę XXI wieku – współczesne rozwiązania i przyszłość branży energetycznej to wydarzenie kierowane do wszystkich osób zawodowo związanych z energetyką, zwłaszcza pracowników naukowych, doktorantów, studentów, pracowników działów badawczo-wdrożeniowych, a także managerów i koordynatorów projektów energetycznych oraz pasjonatów.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się w dwóch turach: I tura do 10 października 2019 r. oraz II tura do 7 listopada 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.sympozjum-energia.pl/

Organizatorzy:  Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

 

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE