Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Nowy system zielonych inwestycji

Nowy system zielonych inwestycji

Pojawił się projekt rozporządzenia w sprawie rodzajów programów i projektów przeznaczonych do realizacji w ramach Krajowego systemu zielonych inwestycji. Przeniesiono w nim wspieranie odnawialnych źródeł energii do wyłącznych kompetencji Ministerstwa Energii. Zmian jest jednak więcej.
prawo tablet co2

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
„Zamrożenie cen prądu” miało pomóc przemysłowi zachować rentowność, a spółkom energetycznym utrzymać klientów. Jednak chaos prawny i niepewność co do cen skłaniają coraz więcej odbiorców do inwestowania we własną produkcję. Firmy energetyczne tracą rynek i pieniądze.
sieci rynek prad przesyl
Dziennikarz WysokieNapiecie.pl tłumaczy słuchaczom Polskiego Radia, że przy skorzystaniu z dofinansowania i odpowiednio dobranym kredycie, inwestycja w panele słoneczne na dachu może zacząć przynosić oszczędności w domowym budżecie już od chwili montażu instalacji.
radio wmediach
O pozwolenie na stawianie elektrowni w polskiej strefie Morza Bałtyckiego starają się nowi inwestorzy - zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy. Do Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej wpłynęły 24 wnioski - wynika z informacji uzyskanych przez portal WysokieNapiecie.pl. Wydanie decyzji lokalizacyjnych nie będzie jednak proste.
Off shore