Kamiński, Fiedler, Derski i Gać: 60 tys. km autami elektrycznymi

Kamiński, Fiedler, Derski i Gać: 60 tys. km autami elektrycznymi

Portal WysokieNapiecie.pl i Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zapraszają na prezentację czterech najdłuższych wypraw Polaków autami w 100 proc. elektrycznymi, jakie miały miejsce w 2018 roku. O doświadczeniach z podróży po trzech kontynentach podczas kongresu MOVE w Poznaniu opowiedzą Marek Kamiński, Arkady Fiedler, Bartłomiej Derski i Tomasz Gać.

Jak podróżuje się autami elektrycznymi na ekstremalnie długich trasach? Jak e-samochody radziły sobie na bezdrożach Afryki, azjatyckich stepach, arktycznych szutrach i bałkańskich serpentynach? Jaki stosunek do elektromobilności mają mieszkańcy 39 państw świata, przez które przejeżdżali Kamiński, Fiedler, Derski i Gać? Czy przez 60 tys. km, jakie łącznie przejechali, komuś zabrakło energii w akumulatorach? Jak wygląda infrastruktura ładowania i zachęty do zamiany aut na elektryczne na trzech różnych kontynentach? Jakie najdłuższe odcinki udało im się przejechać na jednym ładowaniu i w ciągu jednego dnia? Jakie zużycie energii miały prowadzone przez nich samochody?

Na te i wiele innych pytań, w dyskusji moderowanej przez dziennikarkę portalu WysokieNapiecie.pl, Agatę Rzędowską, podróżnicy opowiedzą już w piątek, 29 marca, na kongresie Move towarzyszącym Poznań Motor Show.

Zobacz także relację z podróży na koniec Europy załogi WysokieNapiecie.pl.

 

Zapraszamy

Więcej szczegółów i bilety na: www.KongresMove.pl

Targi Poznań Motor Show: www.motorshow.pl

 

 

E-mobilność napędza

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE