Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Jakie będą nowe zasady przyłączenia OZE

Jakie będą nowe zasady przyłączenia OZE

Przyłączenie odnawialnych źródeł energii ma być prostsze i szybsze. Proponowane zmiany obejmują wprowadzenie promes przyłączeniowych i zabezpieczeń finansowych. W podsumowaniu Obserwatora Legislacji Energetycznej o tym co dokładnie zawiera projekt.
oze ustawa

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Dziennikarz WysokieNapiecie.pl tłumaczył widzom TVN Turbo czemu służyć mają zielone tablice rejestracyjne i w jakich przypadkach mogą rozwiązać dzisiejsze problemy kierowców aut elektrycznych.
tv wmediach
Bartłomiej Derski zwracał uwagę na rozbieżności pomiędzy dwoma, opublikowanymi jeden po drugim, planami rządu w zakresie rozwoju energetyki. Rozbieżne plany to kolejny sygnał dla inwestorów, że rząd tak naprawdę nie wie czego chce.
gazeta media prasa
Dziennikarz WysokieNapiecie.pl tłumaczył jakie zmiany rząd wprowadza nowelizacją ustawy o dotowaniu rachunków za energię elektryczną.
radio wmediach
Od roku samochody elektryczne mogą poruszać się w całej Polsce po buspasach. Obowiązujące do 2025 r. prawo miało zachęcać pierwszych kierowców do zakupu aut na prąd. Jednak korzystanie z tymczasowego przywileju to ryzyko utraty zdrowia, bo agresywni taksówkarze bez znajomości przepisów wyczyniają cuda na ulicach. Prawa nie znają też kierowcy autobusów, motocykli, strażnicy miejscy, a nawet... policjanci drogówki.
ev buspas samochod elektryczny