Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Portal
  4. >
  5. Jaki miks energetyczny dla Polski? Odpowiedz i wygraj

Jaki miks energetyczny dla Polski? Odpowiedz i wygraj

Przygotowaliśmy dla Was recenzję książki "Rewolucja energetyczna. Ale po co?" wydanej pod patronatem portalu WysokieNapiecie.pl i niedawno uznanej najlepszą książką ekonomiczną roku. To dobra okazja aby zapytać Was jaki powinien być oraz jaki - waszym zdaniem - w rzeczywistości będzie miks energetyczny Polski w 2030 i 2050 roku. Wśród chętnych rozlosujemy 10 egzemplarzy "Rewolucji energetycznej..." z dedykacją od autora. Zapraszamy!

rynek zrodla energii w polsce 2015

Przygotowaliśmy dla Was recenzję książki „Rewolucja energetyczna. Ale po co?” wydanej pod patronatem portalu WysokieNapiecie.pl i niedawno uznanej najlepszą książką ekonomiczną roku. To dobra okazja aby zapytać Was o to jaki powinien być oraz jaki – waszym zdaniem – w rzeczywistości będzie miks energetyczny Polski w latach 2030 i 2050. Wśród chętnych rozlosujemy 10 egzemplarzy „Rewolucji energetycznej…” z dedykacją od autora. Zapraszamy!

rynek zrodla energii w polsce 2015

Zobacz wyniki ankiety

Dzięki zamykaniu kolejnych kopalń węgla z rynku zniknie w sumie jakieś 15 proc. krajowego wydobycia czyli ok. 10 mln ton węgla. Czy to wystarczy aby uratować resztę?

pggkopalniewyniki
Najlepsza polska książka ekonomiczna roku została napisana przez… fizyka jądrowego. Marcin Popkiewicz dotyka w niej największych „nierozwiązywalnych” bolączek polskiej energetyki i pokazuje jak krok po kroku sobie z nimi poradzić. A to dopiero początek zaskoczeń jakie czekają czytelników „Rewolucji energetycznej. Ale po co?”.
rewolucja energetyczna popkiewicz
Zielone technologie rozwijają:

Plany budowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego na terenie gmin Gubin i Brody w województwie lubuskim zostały wstrzymane postanowieniem administracyjnym Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska - wynika z danych ujawnionych przez Greenpeace. Czy PGE jeszcze wróci do tego projektu?

0 ole
Rynek energii rozwija: