Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Cztery ministerstwa o ustawie antywiatrakowej

Cztery ministerstwa o ustawie antywiatrakowej

Obserwator Legislacji Energetycznej portalu WysokieNapiecie.pl poznał stanowiska czterech kluczowych resortów na temat poselskiego projektu ustawy ograniczającej budowę elektrowni wiatrowych. Piszemy o tym jak oceniają poselskie przedłożenie i jak argumentują swoje opinie.

Dotyczy: lokalizacji i eksploatacji elektrowni wiatrowych (tzw. ustawa antywiatrakowa)
Tytuł: Ustawa o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych
Etap: Sejm – wniesienie projektu
Następny etap: Sejm - I czytanie

{loadmodule mod_email}

ustawa antywiatrakowa

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp

Czynnik ludzki był najsłabszym ogniwem działań po awarii w Fukushimie – taki jest główny wniosek raportu „5 lat po awarii w Fukushimie. Poprawa bezpieczeństwa jądrowego i wyciągnięte wnioski”, jaki publikuje Agencja Energii Atomowej (NEA) działająca w ramach OECD.

atom roczny bilans
Technologie wspiera:

Akcje polskiej energetyki jeszcze nigdy nie taniały tak szybko. Wycena PAK w ciągu roku spadła o 70%. Tauron jest o 45% tańszy niż rok temu i połowę w stosunku do ceny z debiutu giełdowego. Świadomość, że kursy zachodnich koncernów spadają jeszcze szybciej, to słabe pocieszenie.

kursy 25.02.2016
Rynek energii rozwija:

Bartłomiej Derski w rozmowie z agencją Market News 24 mówi o przyczynach i skutkach likwidacji kolejnych elektrowni węglowych i gazowych.

Z Kompanii odchodzi człowiek, który wierzył w mission impossible, jaką coraz bardziej staje się uratowanie Kompanii Węglowej. Jego miejsce zajmie śląski prawnik Tomasz Rogala.

wegiel dyrektor

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!