Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Nowa karuzela stanowisk w spółkach energetycznych?

Nowa karuzela stanowisk w spółkach energetycznych?

Sejm uchwalił ustawę przenoszącą odpowiedzialność za nadzór nad spółkami energetycznymi i paliwowymi z resortu skarbu, do Ministerstwa Energii. Zmiany już w kwietniu i lipcu. To może pociągnąć za sobą kolejne zmiany kadrowe.

Dotyczy: nadzór nad spółkami energetycznymi
Tytuł: ustawa o zmianie ustawy o działach administracji rządowej
Etap: Sejm - uchwalenie
Następny etap: Senat - rozpatrzenie ustawy

{loadmodule mod_email}

0 ole

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp

Indie usuwają właśnie przeszkodę prawną, która na ponad pięć lat mocno hamowała rozwój energetyki jądrowej. Dzięki ratyfikacji konwencji ws. dodatkowych odszkodowań za szkodę jądrową (CSC) zagraniczni dostawcy technologii wracają na potencjalnie drugi na świecie co do wielkości – po Chinach – rynek dla elektrowni atomowych.

atom indie mapa
Technologie wspiera:

Bartłomiej Derski w programie "Czarno na białym" TVN24 mówi o powodach nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii.

Liczba followersów WysokieNapiecie.pl na Facebooku przekroczyła 3000, a na Twitterze zbliża się do 1000. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i zaufanie, jakie nam okazujecie. Z tej okazji mamy dla Was książki do rozdania!

coal wind
Rynek energii rozwija:

Polskie kopalnie wydobyły 72,2 mln ton węgla kamiennego – niemal tyle, co przed rokiem, chociaż zmniejszyły zatrudnienie o 10 tys. osób. Jednocześnie sprzedały znacznie więcej węgla, zmniejszając zapasy. Pomógł wzrost zużycia energii, spadek produkcji prądu z węgla brunatnego i większy eksport.

wegiel wydobycie 02 2015