Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL ,27-28.01.2016, Warszawa

Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL ,27-28.01.2016, Warszawa

 

powerpol

 powerpol

W imieniu Europejskiego Centrum Biznesu, Gide Loyrette Nouel oraz PwC Polska pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w XVI edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL ,który odbędzie się w dniach 27-28 stycznia 2016 r. w Warszawie, w Hotelu Hilton. Temat przewodni tegorocznego Kongresu brzmi: „Rok 2016: Perspektywy rozwoju polskiej energetyki”.

Przełom 2015 / 2016 jest dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z sytuacją polityczną, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji jak i nowymi celami rządowej polityki energetycznej. Przyjęta panelowa formuła Kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek energetycznych oraz zmian zachodzących na rynku. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie konsolidacji sektora elektroenergetycznego z górnictwem, perspektyw dla rozwoju Kogeneracji, zmian w mixie energetycznym, zmianach w podejściu do Klienta jako aktywnego prosumenta, a także coraz silniejszego wpływu legislacji unijnej i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne zarówno dużych aglomeracji miejskich, jak i małych gmin.

Tradycyjnie do udziału w panelach zapraszamy przedstawicieli polskich i europejskich spółek energetycznych, ponieważ chcemy aby w ramach paneli porównać nasze krajowe doświadczenia z europejskimi. W charakterze ekspertów zapraszamy przedstawicieli najważniejszych organizacji branżowych, które pozwolą obok codziennej praktyki pokazać także przemyślenia z innej perspektywy. Podczas  Kongresu dla wszystkich uczestników oprócz interesujących spotkań merytorycznych zostanie przygotowanych wiele atrakcji i niespodzianek. Szczegółowe informacje będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.powerpol.pl oraz na stronach patronów medialnych kongresu.

 

 

Szczegółowe informacje na temat Kongresu:

www.powerpol.pl        e-mail: [email protected]     tel. +48 081 747 65 10

 

 

 

 

 

Polska pojechała na szczyt klimatyczny ONZ do Paryża z przekonaniem, że porozumienie powinno zostać zawarte, ale my już ponieśliśmy trud redukcji emisji i teraz powinni się wykazać inni. Ile w tym racji? Jak nasze emisje wypadają na tle Europy i świata?

emisje co2 redukcja kioto polska usa rosja
Rynek energii rozwija:

Dokładnie 11 grudnia do nabrzeża terminala LNG w Świnoujściu zacumuje katarski gazowiec wiozący około 205 tys. m sześc. skroplonego gazu do pierwszego napełnienia instalacji. W czerwcu 2016 r. gazoport ma już być normalnie eksploatowany. I co dalej?

gaz lng ukraina

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!