Menu
Patronat honorowy Patronage

Chcesz dostać biały certyfikat – lepiej się pospiesz

abr

Wkrótce ustawa o efektywności energetycznej przestanie obowiązywać, a nowej Sejm mijającej kadencji nie uchwalił. To problem dla tych podmiotów, które zainwestowały w poprawę efektywności i przysługuje im z tego tytułu wsparcie w postaci tzw. białych certyfikatów. Jeśli chcą je uzyskać, muszą się pośpieszyć.

Dotyczy: ustawa o efektywności energetycznej
Tytuł:  Komunikat Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr 42/2015 dotyczący skutków wynikających z upływu terminów obowiązywania poszczególnych przepisów ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o efektywności energetycznej

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp

O tym jak zmieniać się będzie udział poszczególnych źródeł energii w krajowy zużyciu mówił na antenie Polskiego Radia Bartłomiej Derski.

Kolejne pomysły polityków i związkowców ratowanie górnictwa za pieniądze energetyki to działanie na szkodę bezpieczeństwa energetycznego państwa i całej gospodarki. Równie chybione jak pomysł na ministerstwo energetyki - komentuje dla portalu BiznesAlert.pl Bartłomiej Derski.

Koalicja PO-PSL w mijającej kadencji parlamentarnej wyznaczyła sobie kilka strategicznych zmian w przepisach energetycznych. Ile spośród obietnicy udało się zrealizować? Prześledziliśmy je rok po roku.

Bartłomiej Derski na prośbę stacji TVN24 BiŚ zrecenzował energetyczną część programów wyborczych partii startujących w wyborach do parlamentu.