Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. WysokieNapiecie.pl w mediach
  4. >
  5. WysokieNapiecie.pl dostępne dla czytelników Wirtualnej Polski

WysokieNapiecie.pl dostępne dla czytelników Wirtualnej Polski

Od 15 października teksty serwisu WysokieNapiecie.pl będą docierać także do czytelników portali z Grupy Wirtualna Polska – wp.pl, o2.pl, BizTok.pl oraz Money.pl.

Od 15 października teksty serwisu WysokieNapiecie.pl będą docierać także do czytelników portali z Grupy Wirtualna Polska – wp.pl, o2.pl, BizTok.pl oraz Money.pl.

Grupa WP jest liderem polskiego Internetu w obszarze biznes, finanse i prawo z 6,5 mln użytkowników i 105 mln odsłon miesięcznie (26% zasięgu).

Zajmująca drugie misce w sierpniowym zestawieniu przygotowanym przez Megapanel PBI/Gemius grupa Onet.pl (5,2 mln użytkowników serwisów biznesowych i 100 mln odsłon) publikuje artykuły portalu WysokieNapiecie.pl już od dwóch lat.

Teksty dziennikarzy WysokieNapiecie.pl są dostępne także m.in. dla czytelników portalu Bankier.pl i serwisów z grupy Gazeta.pl, zajmujących odpowiednio czwarte i piąte miejsce w zestawieniu z ponad 2 mln użytkowników serwisów z obszaru biznes, finanse i prawo każda.

To ogromny sukces portalu pokazujący, że nasze teksty są cenione przez największych wydawców w kraju. Mamy nadzieję, że nasze analizy, pisane językiem zrozumiałym dla każdego odbiorcy, będą się cieszyły zainteresowaniem czytelników Wirtualnej Polski.

Odchodzący rząd zostawia w szufladzie dwa warianty zintegrowania górnictwa z energetyką. A w budżecie na przyszły rok zabezpieczono dodatkowe 900 mln zł dla SRK, co otwiera drogę do likwidacji kolejnych nierentownych kopalń.

wegiel energetyka fuzja

250 dolarów za 1000 m sześc. gazu w formie LNG z dostawą do terminala, ale bez kosztów regazyfikacji – to poziom cen, jakie według prognozy amerykańskiej Federalnej Komisji Regulacji Energetyki będzie dominował w tym roku na świecie. Ceny LNG spadają, budujące się na kilku kontynentach terminale eksportowe znajdują się pod coraz silniejszą presją i szukają sposobów na cięcie kosztów.

gaz lng moce terminali

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!