Menu
Patronat honorowy Patronage

OLE!

Obserwator […]

Obserwator Legislacji Energetycznej – prawo energetyczne od podszewki

W Obserwatorze Legislacji Energetycznej (OLE!) dostarczamy Państwu najświeższe informacje na temat prac nad przepisami regulującymi sektor paliwowo-energetyczny w Polsce i Unii Europejskiej.

W zamkniętym systemie cotygodniowych e-maili informujemy o aktualnym stanie prac nad projektami, oficjalnych i nieoficjalnych stanowiskach poszczególnych stron procesu legislacyjnego oraz dołączamy swój komentarz na temat możliwych kierunków zmian przepisów.

Twórcami OLE! są dwaj prawnicy dziennikarze z dużym doświadczeniem w branży energetycznej – wydawcy portalu WysokieNapiecie.pl.

Zamówienie

Mogą Państwo zamówić OLE! na 30 dni bez jakichkolwiek zobowiązań. Przed upływem tego terminu skontaktujemy się z Państwem, aby  porozmawiać o Państwa oczekiwaniach wobec OLE! i zaoferować dalszą współpracę. 

{loadposition articleposition}

Przykładowe, monitorowane przez Obserwator Legislacji Energetycznej, projekty aktów prawnych o znaczeniu dla poszczególnych podsektorów energetyki znajdziesz tutaj.

 

Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Zielone technologie rozwijają:

Partnerzy portalu

Kompania Węglowa rozpaczliwie próbuje utrzymać płynność finansową - płaci  kontrahentom po czterech miesiącach!

Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Energetyka i telekomunikacja współpracująJuż niedługo dostaniemy ofertę zakupu prądu w salonie telefonii komórkowej. Telekomy zawierają strategiczne sojusze z energetykami.

Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu