Największe wątpliwości budzi kwestia przewlekłości postępowań administracyjnych, automatycznego wygaśnięcia umów przyłączeniowych. Ale w jeszcze jednej kwestii ustawodawca zastawił pułapkę sam na siebie
Największe wątpliwości budzi kwestia przewlekłości postępowań administracyjnych, automatycznego wygaśnięcia umów przyłączeniowych. Ale w jeszcze jednej kwestii ustawodawca zastawił pułapkę sam na siebie
Po dwuletniej przerwie do taryf za dystrybucję energii elektrycznej powróciła tzw. opłata OZE. I pojawiają się wątpliwości wokół energii wyprodukowanej na własny użytek przez odbiorców.