Konferencja „Klastry Energii jako impuls do rozwoju lokalnej energetyki”

Konferencja „Klastry Energii jako impuls do rozwoju lokalnej energetyki”

Gorzowski Klaster Energii pragnie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji dotyczącej tworzenia inicjatyw klastrowych:

8 maja 2018 r.

Gorzów Wielkopolski 66-400, Aula Akademii Gorzowskiej, ul. Chopina 52,

Program:

Konferencja ma na celu przybliżenie nowej idei jaką są Klastry Energii w ramach lokalnych inicjatyw. Dzięki takim działaniom i współpracy pomiędzy poszczególnymi podmiotami możliwe będzie zwiększenie lokalnego jak i również krajowego bezpieczeństwa energetycznego. Obok wykładów uczestnicy będą mieli możliwość skonfrontowania własnych doświadczeń z innymi praktykami z zakresu energetyki i biznesu. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele z Ministerstwa Energii oraz przedstawiciele lokalnych samorządów.

Jest to jednodniowe seminarium (ok. 6  godzin) składające się z modułów tematycznych, które poruszą Koncepcja funkcjonowania klastrów energii oraz  Praktyczne aspekty funkcjonowania Klastrów Energii

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie www.gke.biz.pl

Seminarium jest imprezą non – profit  przybliżającą w/w problematykę firmom i instytucją zainteresowanym tematyką energetyki i OZE. Udział w Wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Więcej informacji oraz rejestracja

 

Marcin Zygmunt,

Tel. 730 020 252,

e-mail: konferencja2018@gke.biz.pl ,

Strona: www.gke.biz.pl

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Nasi partnerzy

PGEPG SilesiaPSE