Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Gdańskie Dni Elektryki wraz z Ogólnopolskimi Dniami Młodego Elektryka,

Gdańskie Dni Elektryki wraz z Ogólnopolskimi Dniami Młodego Elektryka,

 9-12 listopada 2023, Politechnika Gdańska
Banner 800 480 ODME

W listopadzie 2023 roku Gdańsk stanie się centrum uwagi dla profesjonalistów z branży elektroenergetycznej oraz młodych pasjonatów elektryki. W dniach 9-10 listopada odbędą się 46.Gdańskie Dni Elektryki, największe wydarzenie na Pomorzu skierowane do czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Równocześnie, w terminie 9-12 listopada, rozpoczną się 24.Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka (ODME), konferencja organizowana przez studentów i dla studentów, z celem integrowania społeczności akademickiej oraz poszerzania wiedzy poprzez  warsztaty.

Głównym punktem programu  jest konferencja, która poświęcona zostanie zagadnieniom związanym z Energetyką jądrową oraz OZE. Oba wydarzenia, Gdańskie Dni Elektryki i Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka, stwarzają doskonałą okazję dla przedsiębiorstw do promocji swojej firmy wśród uczestników pochodzących nie tylko z Gdańska, ale z całej Polski oraz  do zaprezentowania swoich rozwiązań technologicznych oraz działalności poprzez wygłoszenie referatu. Studenci uczestniczący w wydarzeniu będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z licznymi ofertami praktyk i pracy od przedstawicieli branży.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych niezwykle ważnych wydarzeniach branżowych. Wspólnie możemy stworzyć przyszłość energetyki i integrować środowisko elektryków.

Zagraniczna prasówka energetyczna: Chińskie elektryki obniżają popyt na europejskie aluminium; Zielone subsydia w służbie słusznej sprawy; Dlaczego morskie wiatraki nie chcą się kręcić w USA; Kto kontroluje kluczowe surowce dla nowej energetyki.
Huta aluminium fot. Norsk Hydro
W 2022 r. pojazd elektryczny wyprodukowany w Europie zawierał średnio 283 kg aluminium w porównaniu z 169 kg w samochodach z silnikami spalinowymi. Fot. Norsk Hydro
Technologie wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija: