Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. EVerywoman New Mobility Women’s Race

EVerywoman New Mobility Women’s Race

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi – tzw. Różowy Październik. Rak piersi stanowi w Polsce ok. 23% wszystkich zachorowań i jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym wśród kobiet. Rak piersi jest wyleczalny, jednak po wykryciu choroby trzeba działać szybko.
PSPA everywoman womens race banner800x480

EVerywoman wyruszają w elektromobilną podróż, aby promować profilaktykę i czujność onkologiczną. Naszym celem będzie również zebranie środków na wsparcie działań Stowarzyszenia Amazonki w tym obszarze.

Wyprawa będzie także doskonałą okazją do budowania świadomości w obszarze rozwoju zrównoważonego transportu. Kolejne kilometry pokonywane elektrycznymi pojazdami będą stanowić podstawę do szerokich działań edukacyjnych i przełożą się na popularyzację elektromobilności. Chcesz wesprzeć naszą wyprawę? Zapraszamy do kontaktu!

PSPA everywoman womens race banner800x480
Zamiast ograniczać import rosyjskiego LPG Polska wyrosła na lidera importu za Wschodu. Ale nie spalamy całego surowca w naszych bakach - dużą część eksportujemy w zupełnie niespodziewanym kierunku.
lpg autogaz
Fot. Depositphotos
Rynek energii rozwija:
Przemiany przemysłu energetycznego uruchomiły proces powstawania nowych ośrodków przemysłowych. Już więc nie tylko rynek zbytu, dostępność komunikacyjna oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry mają znaczenie – liczy się przede wszystkim dostęp do odnawialnych źródeł energii wolnych od opłat za emisję CO₂ i opłat przesyłowych, które zapewnią ceny energii pozwalające konkurować z innymi producentami. 
Climate change concept. Tree in two parts with green energy in healthy nature and industrial pollution with conventional energy. 3D rendering.
Fot. alamy.com

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!