Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. International Student Petroleum Congress & Career Expo „East meets West” – Cracow, 10-12 April 2018

International Student Petroleum Congress & Career Expo „East meets West” – Cracow, 10-12 April 2018

Od […]
EMW

Od 10 do 12 kwietnia odbywa się dziewiąta edycja kongresu „East meets West”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w największym wydarzeniu organizowanym przez AGH UST SPE Student Chapter. Kongres odbywa się w murach Akademii Górniczo-Hutniczej w budynku U-2. W czasie konferencji odbędą się trzy konkursy: konkurs referatów (SPC), plakatów, oraz europejskie kwalifikacje w quizowym konkursie „PetroBowl”.

EMW

Dzięki pracy naszych studentów konferencja gromadzi setki delegatów z uczelni, oraz firm z całego świata. Co roku ufają nam międzynarodowe firmy takie jak: Schlumberger, National Oilwell Varco, czy MOL. Bardzo zależy nam na kontynuowaniu głównej idei konferencji jaką jest jednoczenie branżowych firm z młodymi i utalentowanymi studentami z całego świata. „East meets West” jest największą studencką konferencją w Europie i z każdym rokiem zależy nam na tym, aby idea jednoczenia się docierała do coraz to szerszego grona odbiorców.

Rejestracja jest ciągle otwarta! Zarejestruj się na stronie www.confitour.com i dołącz do ambitnego grona ludzi z branży naftowo-gazowniczej. Zajrzyj na stronę www.emwcongress.org i dowiedz się więcej na temat wydarzenia.

Do zobaczenia w Krakowie!

Leśne gospodarstwa węglowe - to polski pomysł na pochłanianie dwutlenku węgla przez las. Zapoznał się z nim chiński minister ds. klimatu Xie Zhenhua, który w trakcie oficjalnej wizyty w Polsce odwiedził Lasy Państwowe. Pomysł ma być też prezentowany na szczycie klimatycznym COP24. Czy pochłanianie CO2 może stanowić panaceum na zmiany klimatyczne? Eksperci wzięli to pod lupę.
forest-1818690 1920
Partner działu Klimat:
Partner działu Klimat:
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Koszty morskiej energetyki wiatrowej spadają tak szybko, że wyniki aukcji sprzed kilku lat na budowę farm u brzegów Francji nie mają już nic wspólnego z rzeczywistością – uznał najwyraźniej rząd Francji i zamierza otworzyć sobie furtkę do renegocjacji przyznanego wsparcia. Do parlamentu trafił już projekt odpowiedniej nowelizacji, co wzbudziło duże zaniepokojenie w branży OZE.
OZE France offshore