Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Kongres Społeczności Energetycznych

Kongres Społeczności Energetycznych

Krajowa Izba Gospodarcza Społeczności Energetycznych (KIGSE) jako organizator wydarzenia, pragnie zaprosić Państwa do objęcia Patronatu Medialnego nad Kongresem Społeczności Energetycznych.
baner Kongres 800×480 px

Wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiego Kongresu Klimatycznego.

Kongres Społeczności Energetycznych to przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń. Wydarzenie to jest skierowane przede wszystkim do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, Wójtów, Burmistrzów czy Starostów, ponieważ zwykle to oni są mocno zaangażowani w tworzenie lokalnych społeczności energetycznych.

Wydarzenie odbędzie się z udziałem zagranicznych gości z Hiszpanii, którzy opowiedzą o społecznościach energetycznych oraz zastosowanych rozwiązaniach w energetyce z hiszpańskiej perspektywy.

Poruszane tematy będą dotyczyły m.in. transformacji energetycznej, inwestycji OZE, celów klimatycznych, środków unijnych czy innowacyjnych rozwiązań służącym społecznościom energetycznym.

Link do video z poprzedniego wydarzenia, sponsorowanego przed DOEKO Group:
https://www.youtube.com/watch?v=YqQNJInT4mk

Kontakt do Organizatora:

Tel.: 12 446 42 97

E-mail: [email protected]

Materiał Partnera
Po raz czwarty zapraszamy na największe wydarzenie ekologiczne nie tylko w Polsce, ale w Europie Środkowo-Wschodniej.
togetair-2023
Rynek energii rozwija:
Fundusze przeznaczone na ścieżkę bankową w programie Czyste Powietrze pozostają w dużej mierze niewykorzystane. Polacy nie chcą brać kredytów i wolą dotacje. Dlaczego?
kredyty na termomodernizację
Partner działu Klimat:
Unia Europejska uniknęła zimą gazowej apokalipsy, a po rekordowych cenach błękitnego paliwa zostały wspomnienia. Łatwiej jest więc mówić o nowych inwestycjach w energetykę gazową, zwłaszcza rysując perspektywę przestawienia jej w przyszłości na spalanie zielonego wodoru. Wciąż jednak nie wiadomo, czy Europie wystarczy gazu oraz ile będzie on kosztował.
Nowy blok gazowy w EC Żerań - jedna z największych obecnie jednostek tego typu w Polsce. Fot. PGNiG Termika/Cyprian Kucharuk
Nowy blok gazowy w EC Żerań - jedna z największych obecnie jednostek tego typu w Polsce. Fot. PGNiG Termika/Cyprian Kucharuk
Rynek energii rozwija:
Materiał Partnera
W obecnych czasach rośnie nie tylko zapotrzebowanie na energię, a przez to ryzyko przeciążenia sieci i awarii. Przerwy w dostawie zawsze są uciążliwe, stąd duży nacisk kładziony jest na modernizację oraz utrzymanie sprawnej infrastruktury. Krytycznym jej elementem są transformatory, dlatego wymagają zastosowania efektywnej i sprawdzonej ochrony. Zapewnia ją gama wydajnych i ekologicznych olejów Shell Diala.
Shell Diala S5 BD biodegradowalny olej transformatorowy
Technologie wspiera: