Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Płatne
  4. >
  5. Rząd planuje zmienić rozporządzenie cenowe

Rząd planuje zmienić rozporządzenie cenowe

W wykazie prac legislacyjnych Rady Ministrów pojawiła się zapowiedź zmiany rozporządzenia w sprawie sposobu obliczania limitu ceny. Obecna regulacja została wprowadzona bez konsultacji i jest krytykowana za formuły cenowe i niejasne zapisy.
OZE
OZE

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Materiał Partnera
Przy dynamicznie zmieniających się cenach energii optymalizacja jej zużycia może przynieść wymierne oszczędności w firmowych budżetach. Nie dziwi więc, że przedsiębiorstwa coraz częściej sięgają po rozwiązania, które pozwolą na wygenerowanie oszczędności i zmniejszenie zużycia energii.
zużycie energii
Technologie wspiera:
Partner działu Klimat:
Na stacjach paliw powinno być już zdecydowanie taniej, ale nie jest. Jakie ceny zobaczymy przed świętami i z początkiem 2023 roku?
Zrzut ekranu 2023-02-06 131513
TIM
Materiał Partnera
Enel X to jedna z największych na świecie firm z branży energetycznej. Oferuje dostawy odnawialnych źródeł energii, doradztwo energetyczne, inteligentne systemy do zarządzania energią – a to wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju. Klientami Enel X nie są wyłącznie największe korporacje czy samorządy. Ty również możesz skorzystać z innowacyjnych rozwiązań, jakie oferuje firma. Sprawdź, co możesz zyskać!
Enel-X-Way-JuicePump 1
Technologie wspiera:
Elektromobilność napędza:
Zielone technologie rozwijają: