Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Portal
  4. >
  5. „Ratownicy…” – książki do wygrania

„Ratownicy…” – książki do wygrania


Mamy dla naszych Czytelników pięć jeszcze gorących egzemplarzy książki "Ratownicy. Pasja zwycięstwa" autorstwa Karoliny Bacy-Pogorzelskiej i Tomasza Jodłowskiego. Oficjalna premiera książki 12 czerwca, u nas konkurs rusza już dziś. 

ratownicy pasja zwyciestwa

Mamy dla naszych Czytelników pięć jeszcze gorących, świeżo odebranych z drukarni egzemplarzy książki „Ratownicy. Pasja zwycięstwa” autorstwa Karoliny Bacy-Pogorzelskiej i Tomasza Jodłowskiego. Oficjalna premiera książki 12 czerwca, u nas konkurs rusza już dziś. 

ratownicy%20pasja%20zwyciestwaKsiążki rozlosujemy wśród osób, które do 11 czerwca na adres [email protected] nadeślą e-mail z tytułem PASJA ZWYCIĘSTWA i jednocześnie obserwują nas na Facebooku, Twitterze lub subskrybują nasz newsletter

„Ratownicy. Pasja zwycięstwa” łączy elementy reportażu, osobistych wywiadów pokazujących ludzką twarz ale i bohaterstwo ratowników oraz albumu z pięknymi fotografiami autorstwa Tomasza Jodłowskiego. To książka dla tych, którzy interesują się sytuacją w polskim górnictwie, ale też chcą poznać ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za bezpieczeństwo i życie innych.

Ci z Państwa, którzy nie mają wystarczająco dużo cierpliwości aby czekać do 10 czerwca, albo nie będą mieli szczęścia w losowaniu, mogą kupić „Ratowników…” tutaj.

Serdecznie polecamy.

{norelated}

Bój idzie już nie tylko o to jak będziemy produkować energię, ale kto na tym zarobi. Ile trzeba mieć aby zainwestować w lokalną elektrownię?

oze kisielice

[email protected]: Nie jesteśmy jeszcze gotowi na zmiany zachodzące w sposobie funkcjonowania energetyki. Ale świadomość tego faktu to pierwszy krok do zmiany dotychczasowego sposobu myślenia.

grafinnowacje2

Trzy niewielkie terminale do redystrybucji LNG na zachodnim wybrzeżu Finlandii mają być ważnym elementem ambitnego programu obniżenia emisji, głównie przemysłowych i pochodzących z transportu.

gaz porin lng finlandia 2015