Menu
Patronat honorowy Patronage

„Ratownicy…” – książki do wygrania


Mamy dla naszych Czytelników pięć jeszcze gorących egzemplarzy książki "Ratownicy. Pasja zwycięstwa" autorstwa Karoliny Bacy-Pogorzelskiej i Tomasza Jodłowskiego. Oficjalna premiera książki 12 czerwca, u nas konkurs rusza już dziś. 

Mamy dla naszych Czytelników pięć jeszcze gorących, świeżo odebranych z drukarni egzemplarzy książki „Ratownicy. Pasja zwycięstwa” autorstwa Karoliny Bacy-Pogorzelskiej i Tomasza Jodłowskiego. Oficjalna premiera książki 12 czerwca, u nas konkurs rusza już dziś. 

Książki rozlosujemy wśród osób, które do 11 czerwca na adres [email protected] nadeślą e-mail z tytułem PASJA ZWYCIĘSTWA i jednocześnie obserwują nas na Facebooku, Twitterze lub subskrybują nasz newsletter

„Ratownicy. Pasja zwycięstwa” łączy elementy reportażu, osobistych wywiadów pokazujących ludzką twarz ale i bohaterstwo ratowników oraz albumu z pięknymi fotografiami autorstwa Tomasza Jodłowskiego. To książka dla tych, którzy interesują się sytuacją w polskim górnictwie, ale też chcą poznać ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za bezpieczeństwo i życie innych.

Ci z Państwa, którzy nie mają wystarczająco dużo cierpliwości aby czekać do 10 czerwca, albo nie będą mieli szczęścia w losowaniu, mogą kupić „Ratowników…” tutaj.

Serdecznie polecamy.

{norelated}

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Bój idzie już nie tylko o to jak będziemy produkować energię, ale kto na tym zarobi. Ile trzeba mieć aby zainwestować w lokalną elektrownię?

Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

[email protected]: Nie jesteśmy jeszcze gotowi na zmiany zachodzące w sposobie funkcjonowania energetyki. Ale świadomość tego faktu to pierwszy krok do zmiany dotychczasowego sposobu myślenia.

Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Trzy niewielkie terminale do redystrybucji LNG na zachodnim wybrzeżu Finlandii mają być ważnym elementem ambitnego programu obniżenia emisji, głównie przemysłowych i pochodzących z transportu.

Partnerzy portalu