Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Fotowoltaika
  4. >
  5. Europejska fotowoltaika na złą pogodę

Europejska fotowoltaika na złą pogodę

Materiał Partnera
Z przyjemnością ogłaszamy, że w portfolio jednego z wiodących dystrybutorów PV w Polsce – BayWa r.e. Solar Systems [DW1] zagościły moduły marki Meyer Burger. „Niemiecka jakość” – czy w tym przypadku powiedzenie to ma odzwierciedlenie w rzeczywistości?
BayWa

Tak – właśnie to udowadnia nam Meyer Burger. Moduły opracowywane są w Szwajcarii, a produkowane wyłącznie w Niemczech z zachowaniem najsurowszych standardów jakości. Efektem są wysokowydajne panele fotowoltaiczne, które cechują się dużą wytrzymałością oraz doskonałymi wynikami nawet przy słabym oświetleniu.

Wysokiej jakości moduły Meyer Burger White, Black i Glass można już zamawiać w hurtowni internetowej BayWa r.e. Dostępne są w trzech wariantach: white, black i glass-glass. Subtelne i stonowane wzornictwo (moduły zaprojektowane w Szwajcarii) zapewnia niezwykle elegancki wygląd modułów na każdym dachu.               

Doświadczenie – światowe standardy produkcyjne

Firma Meyer Burger rozpoczęła produkcję ogniw i modułów PV w 2021 roku stosując opatentowane przez siebie technologie –  do których wrócimy w dalszej części tego artykułu.

Jednak firma ta budowała swoje doświadczenie już dużo wcześniej. Marka Meyer Burger założona została w 1953 roku w Szwajcarii,a dzięki swojej działalności jako dostawca systemów produkcyjnych poczyniła duży wpływ na przemysł fotowoltaiki wzdłuż całego łańcucha wartości ustanowiając tym samym kluczowe standardy w przemyśle PV. Czy wiesz, że część modułów PV produkowanych dziś na całym świecie bazuje na technologiach opatentowanych przez Meyer Burgera?

Chcesz poznać markę Meyer Burger?

Zapraszamy na bezpłatny webinar już w najbliższy poniedziałek.

Zapisz się już teraz >>

Opatentowana technologia heterozłączy oraz SmartWire

  • Ogniwa heterozłączowe firmy Meyer Burger mają znacznie większą zdolność absorbcji energii słonecznej niż ogniwa konwencjonalne
  • Dodatkowy wzrost wydajności zapewnia łączenie ogniw z zastosowaniem opatentowanej przez Meyer Burgera technologii SmartWire (SWCT®)
  • Do 20% większy uzysk energetyczny – nawet przy słabym oświetleniu rano, wieczorem lub podczas zachmurzenia
  • Zastosowanie aluminiowej folii tylnej w module to cecha, która z pewnością wyróżnia moduły Meyer Burger – zapraszamy do wpisu na blogu

Gwarancja stabilnych uzysków

Moduły Meyer Burger objęte są 25-letnią (szkło-folia) lub 30-letnią (szkło-szkło) gwarancją produktową. Producent gwaranctuje, że po upływie 25 użytkowania wydajność wszystkich modułów nadal wynosić będzie 92%. W przypadku modułów szkło-szkło gwarancja ta wynosi nawet 93% po 30 latach.

Moduły fotowoltaiczne przyjazne środowisku

Produkcja modułów Meyer Burger odbywa się bez wykorzystania ołowiu, który jest trującym metalem ciężkim. Zakłady produkcyjne zasilane są energią odnawialną, a same modułypo okresie eksploatacji poddawane są maksymalnemu recyklingowi.

sklep.baywa-re.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe, platformę zakupową 24/7, konkurencyjne ceny i możliwość odbioru osobistego.

Chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami ze świata PV?

Subskrybuj nasz newsletter. Zapisz się >>

Kontakt:
Tel. +48 888 332 750
E-mail: [email protected]
sklep: sklep.baywa-re.pl

Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera:
Za 10 lat połowa energii elektrycznej zużywanej w Polsce może pochodzić z odnawialnych źródeł. Taki wyczekiwany, ale spóźniony scenariusz znalazł się najpierw w planie inwestycyjnym Polskich Sieci Energetycznych (PSE), odpowiedzialnych za krwioobieg polskiej energetyki, a następnie w wypowiedzi minister klimatu.
sieci oze
Za kierownicą BMW iX przemierzyliśmy pustkowia Arktyki, aby pokazać Wam jak z siarczystymi mrozami radzą sobie w praktyce auta elektryczne. Czy bateria zamarza, czy trzeba ograniczać ogrzewanie, czy zastosowanie podczerwieni coś zmienia, czy auto da się w tych temperaturach naładować, o ile więcej prądu zużywa? Podsumujmy zimową edycję eRajdu.
default
default
Technologie wspiera:
Elektromobilność napędza:
Partner działu Klimat: