Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Sieci
  4. >
  5. URE o opłatach za linie bezpośrednie
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zmienia szefa - wynika z nieoficjalnych informacji portalu WysokieNapiecie.pl. Tym samym kluczowa instytucja, która ma zarządzać pieniędzmi krajowymi i unijnymi przeznaczonymi na transformację energetyczną, przejdzie prawdopodobnie z kręgu wpływu premiera Morawieckiego do wicepremiera Sasina.
Rada Nadzorcza NFOŚiGW
Rada Nadzorcza Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Rynek energii rozwija:
Partner działu Klimat:
Światowe koncerny paliwowe nie spieszyły się do inwestycji w odnawialne źródła, ale teraz nie chcą przespać rewolucji wodorowej. Tworzą liczne sojusze i kreślą ogromne projekty, w które angażują przemysł. producentów aut i lokalne władze
Aachen / Germany – January 31 2020: hydrogen logo on gas station
Technologie wspiera:
Materiał Partnera
Zielona rewolucja w sektorze energetycznym nabiera tempa, a jej dynamiczny rozwój i potencjał mogą inspirować wielu inwestorów. Firma Pragmasoft Sp. z o.o., z myślą o wspieraniu energetycznej transformacji w innowacyjny i kompleksowy sposób, stworzyła platformę Solar Spy. Jakie cele mogą zostać dzięki niej zrealizowane? Kto może zyskać na implementacji tego narzędzia?
Engineers use the IR Scanner installed on the drone for use in f
Engineers use the IR Scanner installed on the drone for use in flight, check the performance of solar cells and detect hot spots that are a cause of short circuit and equipment damage(AI technology).
Fotowoltaikę wspiera:

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!