Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Rynek
  4. >
  5. Bruksela zaproponuje 12 działań dla opanowania kryzysu na rynkach energii

Bruksela zaproponuje 12 działań dla opanowania kryzysu na rynkach energii

Komisja Europejska zaproponuje nowe inicjatywy by złagodzić skutki kryzysu i wysokich cen. W projekcie komunikatu, do którego dotarło Wysokie Napięcie, KE przyjmuje, że ceny energii elektrycznej i gazu pozostaną wysokie przynajmniej do 2023 roku.
rynek ue prawo

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Światowe koncerny paliwowe nie spieszyły się do inwestycji w odnawialne źródła, ale teraz nie chcą przespać rewolucji wodorowej. Tworzą liczne sojusze i kreślą ogromne projekty, w które angażują przemysł. producentów aut i lokalne władze
Aachen / Germany – January 31 2020: hydrogen logo on gas station
Technologie wspiera:
Materiał Partnera
Zielona rewolucja w sektorze energetycznym nabiera tempa, a jej dynamiczny rozwój i potencjał mogą inspirować wielu inwestorów. Firma Pragmasoft Sp. z o.o., z myślą o wspieraniu energetycznej transformacji w innowacyjny i kompleksowy sposób, stworzyła platformę Solar Spy. Jakie cele mogą zostać dzięki niej zrealizowane? Kto może zyskać na implementacji tego narzędzia?
Engineers use the IR Scanner installed on the drone for use in f
Engineers use the IR Scanner installed on the drone for use in flight, check the performance of solar cells and detect hot spots that are a cause of short circuit and equipment damage(AI technology).
Fotowoltaikę wspiera:
Kończony gazociąg Baltic Pipe jest przedstawiany jako główny element pozwalający na rezygnację z długoterminowych kontraktów z Gazpromem. Ale ciągle nie wiemy skąd weźmie się gaz, który nią popłynie do Polski i jakie będą dalsze losy gazociągu jamalskiego.
Oil field oil workers at work
Tydzień Energetyka: Górnicy znowu chcą podwyżek; Poprawki do dyrektywy ETS; KGHM z umową na małe reaktory; Rządowa kroplówka dla EDF we Francji; Bez paniki na rynku gazu
gornictwo (2)
Partner działu Klimat:

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!