Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Konferencja O&M – Eksploatacja i zarządzanie – 23-24 marca 2021 Warszawa

Konferencja O&M – Eksploatacja i zarządzanie – 23-24 marca 2021 Warszawa

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki zaprasza na pierwszą edycję Konferencji O&M. Eksploatacja i zarządzanie to obszar, który tworzy najwięcej miejsc pracy w fotowoltaice oraz napędza innowacyjność tego sektora, szczególnie w dziedzinie cyfryzacji i przetwarzanie danych. Wysokiej jakości usługi O&M to klucz do zmniejszenia potencjalnych ryzyk inwestycji, redukcji kosztów i niezawodności instalacji.

Konferencja O&M – Eksploatacja i Zarządzenie to dwa dni merytorycznych wystąpień ekspertów, przestrzeń targowa, bankiet i wiele innych atrakcji. Posłuchaj wystąpień doświadczonych operatorów i poznaj najlepsze praktyki w zakresie O&M. Dowiedz się, jak wypracować najlepsze rozwiązania dla swojej inwestycji. Już dziś zarejestruj się na pierwsze wydarzenie O&M dla sektora PV i skorzystaj ze zniżki: https://konferencjaom.pl/

– Dowiedz się, jak efektywnie eksploatować i zarządzać farmą fotowoltaiczną

– Nawiąż kontakty z liderami branży

– Spotkaj się z wystawcami prezentującymi najnowocześniejsze produkty, usługi i rozwiązania

– Zapisz się na spotkania B2B

– Weź udział w atrakcjach towarzyszących Konferencji

Rejestracja: https://konferencjaom.pl/

PV horizontal v03 pol
Analitycy fundacji Instrat odpowiadają na polemikę portalu WysokieNapiecie.pl, komentarze Instytutu Jagiellońskiego i krytyczną informacje prasową Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej, skierowane pod ich adresem po publikacji analizy nt. możliwych zysków elektrowni węglowych w ostatnich miesiącach i prośby do URE oraz ACER o zbadanie czy na rynku energii nie dochodzi do manipulacji.
Money, stock, currency
Materiał Partnera
Przepisy, które od 1 kwietnia 2022 roku zmienią system rozliczania prosumentów już teraz budzą zaniepokojenie na rynku. Czy net billing wykończy polską fotowoltaikę albo w najlepszym wypadku ograniczy jej wzrost? Niekoniecznie, rozwiązaniem może być magazyn energii.
Magazyn energii w domu
Magazyn energii w domu
Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają: