Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Portal
  4. >
  5. Rozdaliśmy „Babskie szychty”

Rozdaliśmy „Babskie szychty”

Miło nam poinformować, że rozstrzygnęliśmy konkurs z okazji Dnia Kobiet. Tym bardziej, że jednym ze zwycięzców jest właśnie kobieta.
babska szychta

Miło nam poinformować, że rozstrzygnęliśmy konkurs z okazji Dnia Kobiet. Tym bardziej, że jednym ze zwycięzców jest właśnie kobieta. 

Musimy przyznać, że pytanie konkursowe sprawiło Wam trochę trudności. Tym większą satysfakcję powinni mieć zwycięzcy.

Kobietą, która była pierwszą (i jedyną jak dotąd) w Polsce szefową zarówno grupy energetycznej, jak i spółki węglowej jest Joanna Strzelec Łobodzińska.

„Babskie szychty” z autografami autorów – znakomitej dziennikarki Karoliny Bacy-Pogorzelskiej i świetnego fotografa Tomasza Jodłowskiego – trafią do pani Magdy S. z Rzeszowa oraz pana Marka F. z Niska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

A jeszcze w tym roku ukaże się trzeci album Karoliny Bacy-Pogorzelskiej i Tomasza Jodłowskiego pod patronatem medialnym portalu WysokieNapiecie.pl.

Wszystkim Paniom, a szczególnie naszym czytelniczkom, życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Z tej okazji mamy do wygrania (nie tylko dla pań) dwie książki "Babska szychta" o kobietach w górnictwie.
babska szychta

Operator polskich sieci energetycznych ma ambiwalentne odczucia po propozycjach Brukseli. Nie kryje, że wprowadzenie rynku mocy w Polsce może zostać zablokowane przez Komisję Europejską.

pse otarzew
Rynek energii rozwija: