Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Portal
  4. >
  5. Grudniowy konkurs dla czytelników WysokieNapeicie.pl rozstrzygnięty!

Grudniowy konkurs dla czytelników WysokieNapeicie.pl rozstrzygnięty!

Odpowiedź […]
mailing-baner

Odpowiedź na pytanie konkursowe: obecnie zadłużenie amerykańskich firm łupkowych wynosi ponad 200 mld dol. O wpływie tego gigantycznego długu w kontekście taniejącej ropy przeczytacie w naszym tekście: Tania ropa szkodzi łupkom. Będzie kryzys?

Poprawną odpowiedź nadesłało do nas aż 40 osób. Wśród nich rozlosowaliśmy trzy egzemplarze „Frakersów”. Książka George’a Zuckermana trafi do trzech panów z Warszawy (chyba następnym razem pomyślimy o parytetach):

  • Pana Karola,
  • Pana Łukasza i
  • Pana Piotra.

Gratulujemy wygranej.

Ale to nie koniec nagród. Lada chwila WysokokieNapiecie.pl skończy dwa lata! (ale ten czas szybko leci). Z tej okazji także przygotowaliśmy dla Was nagrody. Wśród nich znajdą się także „Frakersi”. Wkrótce dowiecie się jak zdobyć kolejne nagrody.

Aby nie przegapić kolejnej okazji śledźcie nas poprzez newsletter, na facebooku lub twitterze.

Niedawno świętowaliśmy 300 polubień na Facebooku, a już przekroczyliśmy 500! Kolejnych 250 osób śledzi nas już na Twetterze! Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Prognozy dla rynku węgla nie pozostawiają złudzeń: popyt będzie spadał, ceny się nie odbiją. Nie ma co liczyć, że polskie górnictwo bez zdecydowanych działań da radę przeczekać chude lata. Globalni gracze już to rozumieją.

sytuacja na rynku wegla
Rynek energii rozwija:

WysokieNapiecie.pl poleca. Książka o ludziach, którzy oswoili gaz łupkowy i spowodowali największy przewrót w energetyce od czasów Rockefellera.

frakersi

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!