Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Portal
  4. >
  5. Mamy już ponad 500 fanów na Facebooku i 250 na Twitterze!

Mamy już ponad 500 fanów na Facebooku i 250 na Twitterze!

Niedawno świętowaliśmy 300 polubień na Facebooku, a już przekroczyliśmy 500! Kolejnych 250 osób śledzi nas już na Twetterze! Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Niedawno świętowaliśmy 300 polubień na Facebooku, a już przekroczyliśmy 500! Kolejnych 250 osób śledzi nas już na Twetterze! Dziękujemy, że jesteście z nami 🙂

Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę – pasjonującą opowieść o początkach rewolucji łupkowej, która całkowicie zmieniła dzisiejszy rynek ropy i gazu .”Frakersi” to, jeszcze pachnąca farbą drukarską, nowość na polskim rynku wydawniczym, której patronem medialnym jest portal WysokieNapiecie.pl.

Żeby mieć szansę wygrania „Frakersów” wystarczy:

  1. polubić nasz profil na Facebooku (Wysokienapiecie.pl – O energii bez oporów)  lub śledzić nas na Twitterze (@WysokieNapiecie),
  2. znaleźć odpowiedź na pytanie: „ile wynosi zadłużenie amerykańskich firm łupkowych?” (podpowiemy, że odpowiedź znajdziecie na WysokieNapiecie.pl),
  3. przesłać poprawną odpowiedź na adres [email protected] w tytule e-maila wpisując „konkurs”.

Wśród naszych fanów, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe do 31 grudnia rozlosujemy trzy egzemplarze „Frakersów”.

A naszą recenzję książki George’a Zuckermana przeczytacie tutaj.

Rozstrzygnięcie konkursu >>>

Prognozy dla rynku węgla nie pozostawiają złudzeń: popyt będzie spadał, ceny się nie odbiją. Nie ma co liczyć, że polskie górnictwo bez zdecydowanych działań da radę przeczekać chude lata. Globalni gracze już to rozumieją.

sytuacja na rynku wegla
Rynek energii rozwija:

WysokieNapiecie.pl poleca. Książka o ludziach, którzy oswoili gaz łupkowy i spowodowali największy przewrót w energetyce od czasów Rockefellera.

frakersi

Wstępna lista polskich projektów nie jest wiele warta. Rząd i  branża powinny teraz razem popracować nad planami, które mają realne szanse na finansowanie.

tuskradaue

Sejmowa komisja rozpatrzy dzisiaj ostatnie poprawki do projektu ustawy o OZE zgłoszone w pierwszym czytaniu. Z naszych informacji wynika, że posłowie przyjmą tylko jedną z nich.

logo ole
Rynek energii rozwija: