Menu
Patronat honorowy Patronage

Mamy już ponad 500 fanów na Facebooku i 250 na Twitterze!

Niedawno świętowaliśmy 300 polubień na Facebooku, a już przekroczyliśmy 500! Kolejnych 250 osób śledzi nas już na Twetterze! Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Niedawno świętowaliśmy 300 polubień na Facebooku, a już przekroczyliśmy 500! Kolejnych 250 osób śledzi nas już na Twetterze! Dziękujemy, że jesteście z nami 🙂

Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę – pasjonującą opowieść o początkach rewolucji łupkowej, która całkowicie zmieniła dzisiejszy rynek ropy i gazu .”Frakersi” to, jeszcze pachnąca farbą drukarską, nowość na polskim rynku wydawniczym, której patronem medialnym jest portal WysokieNapiecie.pl.

Żeby mieć szansę wygrania „Frakersów” wystarczy:

  1. polubić nasz profil na Facebooku (Wysokienapiecie.pl – O energii bez oporów)  lub śledzić nas na Twitterze (@WysokieNapiecie),
  2. znaleźć odpowiedź na pytanie: „ile wynosi zadłużenie amerykańskich firm łupkowych?” (podpowiemy, że odpowiedź znajdziecie na WysokieNapiecie.pl),
  3. przesłać poprawną odpowiedź na adres [email protected] w tytule e-maila wpisując „konkurs”.

Wśród naszych fanów, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe do 31 grudnia rozlosujemy trzy egzemplarze „Frakersów”.

A naszą recenzję książki George’a Zuckermana przeczytacie tutaj.

Rozstrzygnięcie konkursu >>>

Prognozy dla rynku węgla nie pozostawiają złudzeń: popyt będzie spadał, ceny się nie odbiją. Nie ma co liczyć, że polskie górnictwo bez zdecydowanych działań da radę przeczekać chude lata. Globalni gracze już to rozumieją.

WysokieNapiecie.pl poleca. Książka o ludziach, którzy oswoili gaz łupkowy i spowodowali największy przewrót w energetyce od czasów Rockefellera.

Wstępna lista polskich projektów nie jest wiele warta. Rząd i  branża powinny teraz razem popracować nad planami, które mają realne szanse na finansowanie.

Sejmowa komisja rozpatrzy dzisiaj ostatnie poprawki do projektu ustawy o OZE zgłoszone w pierwszym czytaniu. Z naszych informacji wynika, że posłowie przyjmą tylko jedną z nich.