Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Fotowoltaika
  4. >
  5. Trzy nagrody dla WysokieNapiecie.pl i naszych dziennikarzy

Trzy nagrody dla WysokieNapiecie.pl i naszych dziennikarzy

Serwis WysokieNapiecie.pl i Bartłomiej Derski zostali nagrodzeni w plebiscycie organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych za najciekawsze i docierające najszerzej artykuły o rozwoju elektromobilności. Chwilę wcześniej Magdalena Skłodowska została doceniona za artykuły poświęcone energetyce słonecznej.
wysokienapiecie motoryzacja nagroda

Podczas czwartkowej gali e-Mobility Media Awards na Kongresie Nowej Mobilności, organizowanym w Łodzi przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych we współpracy z Press-Servicem, portal WysokieNapiecie.pl został uznany za Medium Branżowe Roku. Z kolei materiał naszego dziennikarza pt. Tesla tańsza od Passata. Mój Elektryk namieszał został uznany z najlepszy artykuł roku. Jego autorem jest Bartłomiej Derski.

wysokienapiecie motoryzacja nagroda

WysokieNapiecie.pl i nagrodzony artykuł zostały wybrane na podstawie analizy ponad 100 tys. materiałów dziennikarskich dotyczących elektromobilności, wychwyconych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez Press-Service Monitoring Mediów. W uzasadnieniu obu decyzji jury podkreślało rzetelność i wnikliwość naszych artykułów, a także ich wartość edukacyjną.

bartlomiej derski wysokienapiecie motoryzacja nagroda

 

Jury e-Mobility Media Awards uhonorowało w czwartek także Rzeczpospolitą i Wirtualną Polskę (Autokult) nagrodą ex equo dla Medium Roku, Michała Zielińskiego z WP.pl za wideo roku, Dagmarę Kowalską (ChiliiZet) i Agatę Rzędowską (Green-News.pl i RDC) za najlepsze podcasty.

Na gali uhonorowani zostali przedstawiciele branży motoryzacyjnej: Piotr Pawlak i Ford Polska za kampanię medialną roku, prezentującą Forda Mustanga Mach-e, Dorota Pajączkowska, rzeczniczka Nissana, za najlepszą współprace z mediami, Mercedes-Benz Polska za wydarzenie roku w postaci „Eko-poradnika”. Volkswagen Group Polska uhonorowana została tytułem Grupy Motoryzacyjnej Roku, a Volkswagen Marki Roku. Jurty wybrało także najlepszą hybrydę plug-in roku – Toyotę RAV4 PHEV i najlepsze auto elektryczne roku – Hyundai Ioniq 5. Nagrodą specjalną, Marki Roku, doceniony został natomiast InPost.

To nie jedyne tegoroczne nagrody, którymi doceniona została praca naszych dziennikarzy i całej redakcji. Chwilę wcześniej Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki uhonorowało naszą dziennikarkę Magdalenę Skłodowską „za niezależne i wnikliwe spojrzenie na energetykę słoneczną i jej rolę w transformacji energetycznej”.

magdalena sklodowska wysokienapiecie nagroda

PSF nagrodziło także Katarzynę Szwed-Lipińską, dyrektorkę Departamentu Źródeł Odnawialnych w Urzędzie Regulacji Energetyki „za wyjątkowo sprawne przeprowadzenie aukcji OZE” i dr Joannę Maćkowiak-Panderę wraz z całym zespołem Forum Energi za pogłębione analizy branży energetycznej.

W ciągu ostatnich sześciu lat WysokieNapiecie.pl i nasi dziennikarze odebrali w sumie dziewiętnaście nagród i wyróżnień, co napawa nas dumą i mobilizuje do dalszej pracy. Dziękujemy.

Elektromobilność napędza:
Fotowoltaikę wspiera:
Pompa ciepła to opłacalna i przyszłościowa metoda ogrzewania. Tak jak opisaliśmy w poprzednim artykule, poleca się ją zwłaszcza do nowych i zmodernizowanych budynków, które nie tracą tak wiele ciepła do otoczenia jak budynki nieocieplone. Mogą stanowić podstawowe źródło ciepłej wody i ogrzewania dla większości polskich domów. Zanim podejmiemy decyzję o zakupie, musimy sprawdzić kilka istotnych szczegółów.
pompa ciepla dom montaz ogrzewanie dom
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: