Menu
Patronat honorowy Patronage

Kongres Nowej Mobilności & Manufaktura Elektromobilności

Z wielką przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu Kongres Nowej Mobilności, czyli największe w skali kraju trwające trzy dni wydarzenie w temacie Elektromobilności i przyszłości sektora transportu. KNM 2021 odbędzie się w dniach 6-8 października na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi.

Trwające trzy dni wydarzenie planujemy jako dialog branżowy organizując liczne warsztaty, posiedzenia grup roboczych oraz sesji pytań i odpowiedzi z interesariuszami rynku. Dodatkowo podczas kongresu będą premierowo przedstawiane raporty: „Barometr Nowej Mobilności 2021”, „Katalog pojazdów elektrycznych 2021” oraz „MADE II-oN POLAND”. Po dyskusji branżowej nie należy się jednak zamykać na użytkownika, w związku z tym, 8-go i 9-go października 2021 r. Łódzką Manufakturę zamieniamy w strefę elektromobilności. W ramach tego wydarzenia będziecie mogli Państwo wziąć udział w licznych prelekcjach i debatach oraz warsztatach poświęconych ekologii, ochronie klimatu i oczywiście elektromobilności. Na terenie Manufaktury odbędzie się także prezentacja aktualnie dostępnych modeli samochodów elektrycznych. W trakcie wydarzenia będziecie Państwo również świadkami pierwszego zlotu członków EV Klubu Polska.

Więcej: https://kongresnowejmobilnosci.pl/

 

Partnerzy portalu

Portal WysokieNapiecie.pl, na podstawie 350 tys. instalacji fotowoltaicznych zamontowanych w latach 2019-2021 z dofinansowaniem z programu Mój Prąd, policzył jakiej wielkości instalacje i po jakich cenach kupują Polacy oraz jak ceny fotowoltaiki zmieniły się przez ostatnie trzy lata. Sprawdziliśmy też jak ceny modułów fotowoltaicznych mogą się zmienić w 2022 roku.
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:

Partnerzy portalu

Materiał Partnera
Impact Clean Power Technology S.A. zakończył swoje kolejne wdrożenia bateryjnych magazynów energii, tym razem dla trakcji stacjonarnej i energetyki odnawialnej. Oba projekty zrealizowane wspólnie z firmą MySoft są jednymi z największych tego typu przedsięwzięć w Europie. 
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

Zielone technologie rozwijają:
Polski offshore wspiera:

Partnerzy portalu

Operator przesyłowy gazu Gaz-System zakłada, że w 2022 roku zawrze pierwsze umowy na regazyfikację LNG w nowym punkcie dostaw do polskiego systemu gazowego - w pływającym terminalu LNG, którego ustawienie planowane jest w Gdańsku. 

Partnerzy portalu