Menu
Patronat honorowy Patronage

Konferencja Techniczna w Suwałkach, czyli praktycznie o technologiach dla działów Utrzymania Ruchu!

Druga w sezonie jesiennym i premierowo w Suwałkach, Konferencja Techniczna Axon Media już 16 września w Hotelu Loft 1898. To spotkanie dedykowane sektorowi produkcji a w szczególności pracownikom odpowiedzialnym za sprawne funkcjonowanie działów Utrzymania Ruchu.

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” to cykliczne wydarzenie dla specjalistów, którzy chcą rozwinąć kompetencje zawodowe, poznać nowinki, inspiracje i najlepsze praktyki z branży. Spotkanie odbywać się będzie w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej poszerzonej o liczne stoiska wystawców i praktyczne warsztaty.

Wybrane tematy prelekcji:

  • Ciepło jako pierwszy sygnał potencjalnego zagrożenia niezawodności
  • Monitoring parametrów krytycznych w utrzymaniu ruchu
  • Rozwiązania pozwalające na utrzymanie ciągłości produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów
  • Czystość w obszarze produkcji – przyjazne środowisko pracy
  • Utrzymanie ruchu w oparciu o aktualny stan maszyn
  • Czyszczenie układów hydraulicznych bez przestoju produkcji
  • Żywotność elektryczna i mechaniczna w układach sterowania

Udział w konferencji jest bezpłatny po rejestracji online na stronie: https://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-2021-suwalki/

Organizator mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, podczas spotkań wdroży wszelkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, dzięki czemu udział będzie maksymalnie bezpieczny dla uczestników.

Patroni Honorowi wydarzenia: Prezydent Miasta Suwałk, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polska Izba Opakowań, Polska Strefa Inwestycji, Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Business Centre Club – Loża Białostocka.

Zmiany zaproponowane w pakiecie "Fit for 55" oznaczają dla ciepłownictwa szybsze przejście na odnawialne źródła energii. W Polsce ciepłownie w mniejszych miejscowościach już teraz inwestują w kotły na biomasę. Ale drewno w nich spalane będzie musiało spełnić kryteria zrównoważonego rozwoju
Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Tydzień energetyka: Postulaty URE. Prąd i gaz drogie jak nigdy. PKEE o likwidacji regulowanej taryfy G. Znowu sankcje na Nord Stream.