Menu
Patronat honorowy Patronage

XVII TARGI ENERGII – 1 października 2021 w Jachrance

Towarzystwo […]

Towarzystwo Obrotu Energią oraz  Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii serdecznie zapraszają do udziału w XVII TARGACH ENERGII, które odbędą się w Jachrance w dniach 30 września i 1 października 2021 r. w Centrum Kongresowym „Warszawianka”.

Targi Energii wpisały się do kalendarza corocznych konferencji jako wydarzenie, w którym biorą udział  przedstawiciele administracji centralnej, odbiorcy, a także bardzo szerokie grono specjalistów najbardziej znaczących firm sektora energetycznego w Polsce. Podczas tegorocznej konferencji będziemy dyskutować między innymi na temat zmian na rynku energii elektrycznej i gazu oraz o nowych trendach w elektroenergetyce.

Więcej informacji o historii i bieżących sprawach dotyczących Targów Energii odnajdą Państwo na stronie http://www.targienergii.pl/.

Zapraszamy do udziału w XVII Targach Energii 2021.

Komitet Programowo-Organizacyjny XVII Targów Energii

W ciągu miesiąca mogą zakończyć się prace nad Kodeksem Dobrych Praktyk dla zamówień w branży energetycznej - głównie inwestycji w sieci przesyłowe i dystrybucyjne. Polski Związek Pracodawców Budownictwa liczy, że w przyszłości Kodeks będzie obejmował wszystkie segmenty energetyki, w tym odnawialne źródła energii.
fot. PSE
Negocjacje w sprawie Turowa. Zmiany kadrowe w Tauronie, JSW i Baltic Power. Przemysł w UE chce więcej CO2.
Zielone technologie rozwijają: