Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Bezpłatne spotkania on line z chińskimi producentami z branży OZE i energetyki.

Bezpłatne spotkania on line z chińskimi producentami z branży OZE i energetyki.

Trwają zapisy na wydarzenie organizowane przez Departament Handlu Prowincji Jiangsu oraz Targi. Spotkania dedykowane są polskim przedsiębiorcom chcącym nawiązać współpracę z chińskimi producentami materiałów budowlanych, nowych technologii w energetyce i tworzyw sztucznych. Zachęcamy do udziału w spotkaniu on-line w dniach od 24 do 27 maja.
NowaEnergia700x200px

Zgodnie z danym PARP Chiny prowadzą wymianę handlową z 220 krajami całego świata i po raz pierwszy w historii, największym partnerem handlowym krajów Unii Europejskiej, a zainteresowanie tematem importu towarów budowlanych z Chin rośnie. Wśród najbardziej pożądanych przez Europejczyków dóbr Państwa Środka znalazły się: elektronika i sprzęt medyczny. Jednak to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że dużym zainteresowaniem cieszą się również materiały ogólnobudowlane nowej generacji: w tym panele solarne i solarne podgrzewacze wody. Warto dodać, że Chiny są jednym z największych producentów paneli solarnych, a także podzespołów do ich produkcji. Polska natomiast przeżywa prawdziwy boom, jeśli chodzi o wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Warto więc nawiązać współpracę z firmami Państwa Środka, aby wykorzystać hossę i przekuć biznes w pieniądze.

Nowe technologie i nowi partnerzy w biznesie

W związku z obowiązującą sytuacją epidemiologiczną, wydarzenie  odbędzie się w formie on line. „Nowa energia – nowe materiały budowlane” to spotkanie mające na celu umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy dostawcami materiałów budowlanych z prowincji Jiangsu z partnerami z Europy Środkowej i Wschodniej. Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo – Wschodniej,  wraz z Departamententem Handlu Prowincji Jiangsu zorganizowały spotkanie on line  z chińskimi producentami branży budowlanej. Chcesz nawiązać współpracę z chińskimi przedsiębiorcami i nie wiesz, jak to zrobić? Zapisz się na majowe spotkanie!NowaEnergia700x200px

W spotkaniu weźmie udział ponad 50 chińskich przedsiębiorstw. Lista firm dostępna jest tutaj.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji: https://www.targikielce.pl/nowa-energia—materialy-budowlane/rejestracja

Do zobaczenia na „Nowa energia – nowe materiały budowlane” on line już od 24 do 27 maja!

W poniedziałek, 17 maja, o 16:34 doszło do awarii stacji transformatorowej obsługującej niemal całą największą elektrownię w Polsce. Z systemu w ciągu sekundy „wypadło” 3,6 GW mocy. Dzięki krajowej rezerwie i pomocy zagranicznej nie doszło do rozpadu europejskiego systemu elektroenergetycznego. Ceny prądu wzrosły jednak do 1500 zł/MWh.
pge elektrownia belchatow co2 kominy
Materiał Partnera
Wykorzystanie nowoczesnych metod badawczych w ocenie stanu technicznego urządzeń technicznych pracujących w sektorze energetycznym, chemicznym czy też petrochemicznym jest realizowane przez Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego (CLDT) zgodnie z przyjętym przez Urząd Dozoru Technicznego kierunkiem działań. Dla spełnienia przyjętego w UDT założenia zdobycia pozycji lidera innowacyjności w obszarze bezpieczeństwa publicznego i realizowania celów w tym zakresie, specjaliści CLDT od kilku lat wprowadzają do codziennej praktyki badania z wykorzystaniem nowoczesnych metod badawczych. Jedną z takich metod nieniszczących jest metoda emisji akustycznej (AE).
przemysl
Technologie wspiera:
16 kwietnia minister aktywów państwowych Jacek Sasin ogłosił, że wysłał wniosek o wpisanie do wykazu prac Rady Ministrów programu rządowego, który dotyczy powołania Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Energetycznego. Minął równo miesiąc…a programu w wykazie nie ma.
NABE
Rynek energii rozwija:
Zaczyna się najlepszy sezon na sprzedaż fotowoltaiki. Słońce przypieka i łatwiej prowadzić prace na zewnątrz budynku, więc rozpoczął się wyścig po klientów. Niektóre firmy nie zważają na pandemię i wysyłają przedstawicieli handlowych w teren. Nie zdziwcie się, gdy do waszych drzwi zapuka akwizytor, który będzie chciał sprzedać instalację fotowoltaiczną.
dom oze pv fotowoltaika dach oswietlenie
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: