Menu
Patronat honorowy Patronage

I Ty możesz inwestować w źródła odnawialne. Jak wygrać aukcję OZE w 2021 roku?

Materiał Partnera
Sebastian Jabłoński - ekspert, inwestor i właściciel w branży źródeł odnawialnych już 25 maja o godz. 15:00 poprowadzi autorski webinar, na którym zarówno całkowici debiutanci, jak i nieco bardziej doświadczeni uczestnicy rynku OZE będą mogli się dowiedzieć, w jaki sposób wygrywać największe aukcje URE.

Jest to niepowtarzalna okazja do czerpania z wiedzy trzykrotnego laureata nagrody TGE dla najlepszego tradera roku, licencjonowanego Brokera Giełd Towarowych i uczestnika EPEX Spot. Ponadto, Sebastian Jabłoński wraz z Respect Energy S.A. ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo ubiegłorocznej aukcji OZE z projektem największej farmy fotowoltaicznej Europy Środkowo-Wschodniej w pomorskim Zwartowie.

Podczas spotkania prezes Respect Energy S.A. – jedynej spółki w Polsce, która może się pochwalić całkowicie zielonym miksem energetycznym – poruszy zarówno tematy obejmujące praktyczne aspekty uczestnictwa w aukcjach, jak i bardziej ogólne obszary dotyczące przyszłości rynku. Uczestnicy webinaru będą mieli okazję poznać prognozowane perspektywy energetyki wiatrowej oraz fotowoltaiki, ale również sposoby maksymalizacji zysków i najskuteczniejsze metody określania cen prądu aukcyjnego.

Wszyscy uczestnicy, którzy zapiszą się na wydarzenie, mają także możliwość współtworzenia webinaru. Wystarczy w formularzu zgłoszeniowym zaproponować swoje pytanie, które zostanie poruszone podczas spotkania z Sebastianem Jabłońskim.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Wejdź na stronę wydarzenia na FacebookuLinkedInie lub oficjalną witrynę webinaru, gdzie znajdziesz także formularz zgłoszeniowy.

Zapisz się już teraz!

Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
W poniedziałek, 17 maja, o 16:34 doszło do awarii stacji transformatorowej obsługującej niemal całą największą elektrownię w Polsce. Z systemu w ciągu sekundy „wypadło” 3,6 GW mocy. Dzięki krajowej rezerwie i pomocy zagranicznej nie doszło do rozpadu europejskiego systemu elektroenergetycznego. Ceny prądu wzrosły jednak do 1500 zł/MWh.
UDT
Materiał Partnera
Wykorzystanie nowoczesnych metod badawczych w ocenie stanu technicznego urządzeń technicznych pracujących w sektorze energetycznym, chemicznym czy też petrochemicznym jest realizowane przez Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego (CLDT) zgodnie z przyjętym przez Urząd Dozoru Technicznego kierunkiem działań. Dla spełnienia przyjętego w UDT założenia zdobycia pozycji lidera innowacyjności w obszarze bezpieczeństwa publicznego i realizowania celów w tym zakresie, specjaliści CLDT od kilku lat wprowadzają do codziennej praktyki badania z wykorzystaniem nowoczesnych metod badawczych. Jedną z takich metod nieniszczących jest metoda emisji akustycznej (AE).
Technologie wspiera:
16 kwietnia minister aktywów państwowych Jacek Sasin ogłosił, że wysłał wniosek o wpisanie do wykazu prac Rady Ministrów programu rządowego, który dotyczy powołania Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Energetycznego. Minął równo miesiąc…a programu w wykazie nie ma.
Zaczyna się najlepszy sezon na sprzedaż fotowoltaiki. Słońce przypieka i łatwiej prowadzić prace na zewnątrz budynku, więc rozpoczął się wyścig po klientów. Niektóre firmy nie zważają na pandemię i wysyłają przedstawicieli handlowych w teren. Nie zdziwcie się, gdy do waszych drzwi zapuka akwizytor, który będzie chciał sprzedać instalację fotowoltaiczną.
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: