Artykuł sponsorowany

I Ty możesz inwestować w źródła odnawialne. Jak wygrać aukcję OZE w 2021 roku?

I Ty możesz inwestować w źródła odnawialne. Jak wygrać aukcję OZE w 2021 roku?

Sebastian Jabłoński - ekspert, inwestor i właściciel w branży źródeł odnawialnych już 25 maja o godz. 15:00 poprowadzi autorski webinar, na którym zarówno całkowici debiutanci, jak i nieco bardziej doświadczeni uczestnicy rynku OZE będą mogli się dowiedzieć, w jaki sposób wygrywać największe aukcje URE.

Jest to niepowtarzalna okazja do czerpania z wiedzy trzykrotnego laureata nagrody TGE dla najlepszego tradera roku, licencjonowanego Brokera Giełd Towarowych i uczestnika EPEX Spot. Ponadto, Sebastian Jabłoński wraz z Respect Energy S.A. ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo ubiegłorocznej aukcji OZE z projektem największej farmy fotowoltaicznej Europy Środkowo-Wschodniej w pomorskim Zwartowie.

Podczas spotkania prezes Respect Energy S.A. - jedynej spółki w Polsce, która może się pochwalić całkowicie zielonym miksem energetycznym - poruszy zarówno tematy obejmujące praktyczne aspekty uczestnictwa w aukcjach, jak i bardziej ogólne obszary dotyczące przyszłości rynku. Uczestnicy webinaru będą mieli okazję poznać prognozowane perspektywy energetyki wiatrowej oraz fotowoltaiki, ale również sposoby maksymalizacji zysków i najskuteczniejsze metody określania cen prądu aukcyjnego.

Wszyscy uczestnicy, którzy zapiszą się na wydarzenie, mają także możliwość współtworzenia webinaru. Wystarczy w formularzu zgłoszeniowym zaproponować swoje pytanie, które zostanie poruszone podczas spotkania z Sebastianem Jabłońskim.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Wejdź na stronę wydarzenia na FacebookuLinkedInie lub oficjalną witrynę webinaru, gdzie znajdziesz także formularz zgłoszeniowy.

Zapisz się już teraz!

Zielone technologie rozwijają

Technologie dostarcza

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE

Zamów Obserwator Legislacji Energetycznej

Dowiedz się więcej o Obserwatorze Legislacji Energetycznej

 

Chcesz płacić co miesiąc skontaktuj się z nami: [email protected]