Menu
Patronat honorowy Patronage
 1. Główna
 2. >
 3. Fotowoltaika
 4. >
 5. Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą w ramach OZE? Dołącz do najlepszych na rynku fotowoltaiki!

Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą w ramach OZE? Dołącz do najlepszych na rynku fotowoltaiki!

Materiał Partnera
Sunday Polska popularyzuje i rozbudowuje rodzimą infrastrukturę fotowoltaiczną. Jest w gronie najlepszych i największych krajowych firm fotowoltaicznych. Firma wykonuje miesięcznie blisko 1000 instalacji oraz ma już na koncie ponad 180 tysięcy zamontowanych paneli, co przekłada się na 60 MW mocy domowych elektrowni słonecznych. Obecnie Sunday Polska poszukuje partnerów biznesowych, którzy razem z firmą będą rozwijać infrastrukturę opartą na rynku OZE w Polsce.
Main KV 1200x628

Sunday Polska – kim jesteśmy?

Od ponad 6 lat dostarczamy inwestorom indywidualnym i biznesowym kompleksowe rozwiązania w ramach OZE: oprócz instalacji PV są to również pompy ciepła, stacje ładowania pojazdów czy magazyny energii. Tysiące zadowolonych klientów korzystają na co dzień z naszych instalacji. Dotychczas zamontowaliśmy ponad 180 tysięcy paneli fotowoltaicznych,  o łącznej mocy ponad 60 MW. Obecnie w skali miesiąca wykonujemy blisko 1000 instalacji na terenie całej Polski.

Do potrzeb naszych klientów podchodzimy z najwyższą uwagą. Przygotowujemy projekty techniczne, opracowujemy wizualizacje oraz dobieramy odpowiednie komponenty. Pomagamy także w uzyskiwaniu dopłat oraz specjalnych ulg, a także szybko i sprawnie montujemy instalacje na terenie całego kraju.

Od 6 lat intensywnie pracujemy nad rozwojem odnawialnych źródeł energii w Polsce. Jesteśmy jedną z największych firm na rynku fotowoltaiki w kraju, mamy szerokie portfolio klientów indywidualnych oraz biznesowych.  Od początku naszej działalności aktywnie współpracujemy na rynku z Partnerami, zarówno z tymi którzy w branży fotowoltaicznej funkcjonują już od lat, jak i z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z energią słoneczną. Naszym celem jest rozwijanie efektywnej sieci partnerskiej, poprzez budowanie długofalowych relacji biznesowych i tym samym kontynuowanie słonecznej rewolucji w Polsce – mówi Damian Cymbała, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży w Sunday Polska.

Stawiamy na indywidualne podejście

Nasza współpraca z Partnerami nastawiona jest na indywidualne podejście. Wsłuchujemy się w ich w oczekiwania i potrzeby, by opracować odpowiednią strategię, która pozwoli realizować nasze wspólne cele. Mocno stawiamy na relacje partnerskie oraz jasne i przejrzyste zasady. Każdemu Kontrahentowi zapewniamy wsparcie najlepszych ekspertów.

Każdemu z naszych Partnerów proponowane są warunki współpracy „szyte na miarę”, dostosowane do jego doświadczenia, potencjału rynkowego i otoczenia biznesowego w którym funkcjonuje. Oferujemy naszą wiedzę, doświadczenie oraz zaangażowanie całej organizacji.

Otwieramy branżę fotowoltaiczną dla każdej firmy

Sunday Polska zawsze stawia na pierwszym miejscu jakość i zadowolenie konsumentów. Nasze komponenty cechują się najlepszą jakością, są nagradzane i docenianie przez branżę. Polityka cenowa firmy zakłada jak najlepszy stosunek ceny do oferowanej jakości, z myślą o satysfakcji i zadowoleniu klientów.

Zależy nam również na jak najefektywniejszej współpracy z naszymi Partnerami, dlatego wyposażamy ich w wygodne narzędzia pozwalające prowadzić efektywną sprzedaż. Bardzo cenimy długoterminową współpracę, którą premiujemy dodatkowymi benefitami, m. in. samochodami służbowymi i kartami paliwowymi.

Do sieci partnerskiej Sunday dołączyliśmy jako firma dopiero odkrywająca rynek energii odnawialnej. Nasz brak doświadczenia nie był przeszkodą w nawiązaniu współpracy. Sunday dostarczył nam odpowiednie narzędzia do prowadzenia działalności sprzedażowej, a także przeszkolił i zapewnił wsparcie eksperckie – mówi Oskar Fikus, Członek Zarządu Asset Energy Sp. z o.o.

Atuty Sunday Polska na rynku sprzedaży B2B i B2C instalacji PV

Naszym wartościom towarzyszą mocne strony, którymi wyróżniamy się na rynku fotowoltaiki w Polsce. Współpraca z Sunday Polska i wiąże się z wieloma korzyściami i benefitami, które oferujemy w naszej sieci partnerskiej:

 • Udostępniamy kompleksowe narzędzie sprzedażowe, pozwalające w nowoczesny i intuicyjny sposób przedstawić klientom optymalne dla nich rozwiązania w zakresie budowy własnej elektrowni słonecznej. Każdy Partner może korzystać z narzędzi w wersji web,
  a także może otrzymać odpowiednio skonfigurowanego iPada, który umożliwia prezentację materiałów edukacyjnych i ofert sprzedażowych oraz pomaga w prowadzeniu spotkań. Ponadto na spotkaniu, przy pomocy naszego narzędzia, można przygotować wstępną wizualizację instalacji oraz wygenerować gotową do podpisania umowę.
 • Preferujemy ekspresowe podejście do realizacji zleceń, krótki czas oczekiwania klientów na instalacje, a także szybkie terminy rozliczeń z Partnerami.
 • Wsparcie doświadczonych trenerów sprzedażowych przy rozpoczynaniu współpracy, możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności sprzedażowych przy współudziale trenerów na pierwszych spotkaniach, sesje feedbackowe oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb szkolenia sprzedażowe.
 • Partnerzy sieci Sunday mogą liczyć na konkurencyjne warunki prowizyjne ustalane indywidualnie z partnerem, dopasowane do charakterystyki rynku oraz klientów.

– Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców działających w branży fotowoltaicznej, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci na nawiązanie relacji biznesowych z Partnerami działającymi w różnych branżach, począwszy od rynku finansowego czy inwestycyjnego, poprzez branżę budowlaną, instalacyjna, na sieciach MLM kończąc. Zapraszam do kontaktu przez stronę https://sundaypolska.pl/partnerzy/ – dopowiada Damian Cymbała.

Fotowoltaikę wspiera:
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że po 2025 r. może brakować mocy w systemie. Trzeba zamykać stare węglówki i budować nowe niskoemisyjne elektrownie. Ale nie należy o tym głośno mówić, bo górnicze związki mogłyby się zdenerwować
sieci
Rynek energii rozwija:
Materiał Partnera
Nieustanny rozwój branży fotowoltaicznej, zorientowanie klientów na jakość, dbałość o bezpieczeństwo, łatwość w montażu i niezawodność stanowią podstawowe kryteria wdrażania nowych rozwiązań. Sukces nowego produktu jest uzależniony od wielu czynników, w tym od zaangażowania całego zespołu specjalistów. Najistotniejsze to innowacyjność oraz orientacja na potrzeby rynku. Rąbka tajemnicy uchyla polski producent systemów fotowoltaicznych Corab. 
6.2.2 Artykul corab 0308
Fotowoltaikę wspiera:
Technologie wspiera:
Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:

Partnerzy portalu