Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Konferencja „East Meets Weast”

Konferencja „East Meets Weast”

W […]

W dniach 21-23 kwietnia 2021 r. odbędzie się 11 edycja międzynarodowej konferencji „East Meets Weast”. Ze względu na sytuacje epidemiologiczną wywołaną przez wirusa SARS-COV-2, zeszłoroczna edycja musiała zostać odwołana. W tym roku konferencja odbędzie się w formie on-line. Pomimo zupełnie nowej formuły nie zabraknie jej stałych elementów, jakimi są: konkurs referatów, drużynowy konkurs PetroBowl, a także Studencki Konkurs Posterów. Oprócz konkursów, podczas kongresu odbędą się również debaty, warsztaty czy wykłady gościnne. Tematyka kongresu jest niezwykle aktualna, poruszane są bowiem kwestie bezpieczeństwa energetycznego, poszukiwania gazu ze złóż niekonwencjonalnych, a także przyszłość światowego przemysłu naftowo-gazowniczego z perspektywy obecnej sytuacji rynkowej. Szczególnie omawiana będzie sytuacja przemian branżowych w kontekście polityki proekologicznej i ochrony środowiska naturalnego. Pragniemy stworzyć kilkudniową platformę łączącą osoby ze świata nauki i przemysłu w branży „oil and gas” aby dalej szerzyć wiedze i łączyć ludzi z całego świata. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych aby być na bieżąco z informacjami o zapisach i planem konferencji.

https://www.facebook.com/emw.congress/

https://www.facebook.com/agh.spe/

https://www.facebook.com/youngpetro/

Materiał Partnera
Stały rozwój technologii i malejące ceny komponentów sprawiają, że fotowoltaika w gospodarstwach domowych staje się coraz bardziej popularna. Na rynku pojawiają się nowe produkty, których innowacyjne funkcje zapewniają elastyczność i użyteczność systemów fotowoltaicznych w różnych okolicznościach. Co wyróżnia nowy trójfazowy falownik od Sungrow? Zapraszamy na wywiad z Eleonorą Potestio, Product Manager w Sungrow Germany, w którym pytamy o cechy nowego trójfazowego falownika.
Eleonora Potestio
Fotowoltaikę wspiera:
Technologie wspiera:
Urzędnicy i politycy muszą szybko zdecydować czy zaproponować nieco wyższą cenę maksymalną, która potem w miarę postępów inwestycji będzie mogła zostać ścięta, czy też nie ustępować i liczyć, że inwestorzy zacisną zęby, zetną koszty i jednak postawią te wiatraki
Ceny offshore
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Zielone technologie rozwijają: