Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Fotowoltaika
  4. >
  5. Projekt-Solartechnik Development kupi projekty fotowoltaiczne na każdym etapie realizacji

Projekt-Solartechnik Development kupi projekty fotowoltaiczne na każdym etapie realizacji

Materiał Partnera
Projekt-Solartechnik Development to stabilna pozycja na rynku, dynamiczny rozwój, kompleksowe wykonawstwo i szybka realizacja projektów, za którymi stoją najbardziej doświadczone osoby w branży.
oze fotowoltaika farma

Specjalizujemy się w kupnie oraz rozwoju projektów fotowoltaicznych na każdym etapie realizacji. W 2020 kompleksowo przygotowaliśmy ponad 80 projektów, na które złożono zwycięskie ofert w aukcji OZE.

Zależy nam na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie ich rozwoju, bez względu na lokalizację. Współpracę zaczynamy od szybkiego audytu projektu, proponujemy najlepszą z możliwych cen i jednorazową płatność.

Dynamiczny rozwój naszej firmy skłania nas do szukania partnerów, którzy zdecydują się na sprzedaż projektów z wygraną aukcją OZE w 2020r.
W obszarze naszych zainteresowań są projekty do 1 MWp oraz powyżej 1 MWp.

Chętnie zainwestujemy również w projekty gotowe do aukcji w 2021r.!

Zapraszamy do współpracy firmy developerskie. Zarówno te kompleksowo zajmujące się rozwojem projektów, jak i te świadczące częściowe usługi – np. dzierżawę gruntów. Jesteśmy zainteresowani zakontraktowaniem projektów pod przyszłoroczną aukcję. Z przyjemnością posłużmy naszym wsparciem merytorycznym. Dopuszczamy płatności etapowe oraz wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych i udziału w aukcji URE. W obszarze naszych zainteresowań są zarówno duże, jak i małe projekty PV.

Projekt-Solartechnik Development na początku 2020 roku został wydzielony ze struktur Projekt-Solartechnik Group – lidera rynku posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży. Z końcem 2020 nasz zespół znacznie się powiększył i obecnie tworzy go kilkudziesięciu specjalistów ds. rozwoju projektów oraz działu handlowego. Koordynatorem działań zakupowych jest dyrektor handlowy Adam Goj.

Zapraszamy do kontaktu

Osoby zainteresowane sprzedażą projektów zapraszamy do kontaktu:

Dyrektor ds. przetargów i ofertowania Żaneta Bilska, +48 780 140 502, [email protected], Dyrektor handlowy Adam Goj +48 530 478 530, [email protected]

Fotowoltaikę wspiera:
Stany Zjednoczone chcą znowu rozdawać karty w energetyce jądrowej. Polska stawia sprawę niemal na ostrzu noża - albo atom, albo nici z coraz ambitniejszej polityki klimatycznej. Na pierwszy rzut oka okoliczności sprzyjają, by sojusznicy przyklepali deal w imię wspólnych interesów. Czy jednak obie strony mówią o tym samym?
atom jadro pioro
Technologie wspiera:
Sieć energetyczna potrzebuje szybko dostępnych źródeł prądu. Zużycie zmienia się z minuty na minutę, czasem o tyle, ile pobiera małe miasto. Elektrownie słoneczne i magazyny mogą utrzymywać rezerwę mocy i stabilizować sieć, podobnie jak dziś robią to źródła węglowe.
magazyn australia tesla
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało projekt rozporządzenia w sprawie dopłat do stacji i punktów ładowania energią elektryczną pojazdów i stacji tankowania wodorem. Na dotacje do inwestycji przedsiębiorców, samorządów, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych planuje przeznaczyć do 800 mln zł. Potrzebna będzie na to zgoda Komisji Europejskiej.
szybkie ladowanie ev hpc
Na koniec trzeciego kwartału zwały węgla kamiennego w całym kraju przekroczyły 23,5 mln ton i do końca roku pewnie jeszcze wzrosną. Elektrownie nie chcą go już odbierać, bo same nie mają go gdzie spalać, ale kopalnie wciąż fedrują, czekając aż rząd dogada się ze związkowcami co do likwidacji części z nich.
zrodla energii wegiel gaz oze 10 2020