Artykuł sponsorowany

Projekt-Solartechnik Development kupi projekty fotowoltaiczne na każdym etapie realizacji

Projekt-Solartechnik Development kupi projekty fotowoltaiczne na każdym etapie realizacji

Projekt-Solartechnik Development to stabilna pozycja na rynku, dynamiczny rozwój, kompleksowe wykonawstwo i szybka realizacja projektów, za którymi stoją najbardziej doświadczone osoby w branży.

Specjalizujemy się w kupnie oraz rozwoju projektów fotowoltaicznych na każdym etapie realizacji. W 2020 kompleksowo przygotowaliśmy ponad 80 projektów, na które złożono zwycięskie ofert w aukcji OZE.

Zależy nam na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie ich rozwoju, bez względu na lokalizację. Współpracę zaczynamy od szybkiego audytu projektu, proponujemy najlepszą z możliwych cen i jednorazową płatność.

Dynamiczny rozwój naszej firmy skłania nas do szukania partnerów, którzy zdecydują się na sprzedaż projektów z wygraną aukcją OZE w 2020r.
W obszarze naszych zainteresowań są projekty do 1 MWp oraz powyżej 1 MWp.

Chętnie zainwestujemy również w projekty gotowe do aukcji w 2021r.!

Zapraszamy do współpracy firmy developerskie. Zarówno te kompleksowo zajmujące się rozwojem projektów, jak i te świadczące częściowe usługi – np. dzierżawę gruntów. Jesteśmy zainteresowani zakontraktowaniem projektów pod przyszłoroczną aukcję. Z przyjemnością posłużmy naszym wsparciem merytorycznym. Dopuszczamy płatności etapowe oraz wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych i udziału w aukcji URE. W obszarze naszych zainteresowań są zarówno duże, jak i małe projekty PV.

Projekt-Solartechnik Development na początku 2020 roku został wydzielony ze struktur Projekt-Solartechnik Group - lidera rynku posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży. Z końcem 2020 nasz zespół znacznie się powiększył i obecnie tworzy go kilkudziesięciu specjalistów ds. rozwoju projektów oraz działu handlowego. Koordynatorem działań zakupowych jest dyrektor handlowy Adam Goj.

Zapraszamy do kontaktu

Osoby zainteresowane sprzedażą projektów zapraszamy do kontaktu:

Dyrektor ds. przetargów i ofertowania Żaneta Bilska, +48 780 140 502, [email protected], Dyrektor handlowy Adam Goj +48 530 478 530, [email protected]

Fotowoltaikę instalują

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE