Menu
Patronat honorowy Patronage

Biogaz w Polsce 2020

W tym roku nie może zabraknąć Kongresu Biogazu oraz Narodowego Kongresu Biometanu, które odbędą się odpowiednio 7-8 grudnia ONLINE na specjalnej platformie internetowej (link poniżej).

Chcemy patrzeć z optymizmem w przyszłość. Każdemu z nas bliska sercu jest dynamicznie rozwijająca się branża biogazowa w Polsce, dlatego nie odpuszczamy. W tym roku spotkamy się online z zachowaniem maksimum interakcji pomiędzy Uczestnikami, Prelegentami i Partnerami.

Kongres Biogazu rozpocznie konferencja prasowa inaugurująca wydanie raportu Biogaz w Polsce 2020 w której wezmą udział Partnerzy raportu:

 • PGNiG
 • Polski Fundusz Rozwoju
 • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
 • Cegielski – Poznań S.A.

UDZIAŁ W KONFERENCJI ONLINE GWARANTUJE:

 • pełną interakcję uczestników z prelegentami oraz partnerami i sponsorami konferencji dzięki kanałom networkingowym
 • aktywny udział w życiu branży
 • bezpieczną i komfortową formułę udziału
 • oszczędność pieniędzy (oszczędzasz ok. 1400 zł nie ponosząc kosztów hotelu, dojazdu i dzięki niższym kosztom uczestnictwa)
 • oszczędność czasu
 • możliwość udziału w konferencji kilku osób jednocześnie
 • dostęp do platformy konferencyjnej z prezentacjami oraz materiałami partnerów przez 2 tygodnie po zakończeniu konferencji

 

Dostęp do platformy na której będzie oparta konferencja w tym roku.

https://sok.altasoft.eu/ck2020/live

kod dostępu: RG8SAI

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES

 

Strony internetowe wydarzeń:

KONGRES BIOGAZU

NARODOWY KONGRES BIOMETANU

 

Relację z III Kongresu Biogazu znajdą Państwo TUTAJ

 

Duńczycy za drugim podejściem przewiercili się pod plażą Houstrup na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego i ułożyli w przewiercie rurę przyszłego gazociągu Baltic Pipe. Będzie to wejście gazociągu na duński brzeg, skąd pobiegnie do terminala odbiorczego i stacji oczyszczania gazu Nybro.
Państwowe spółki wykupują polskie aktywa międzynarodowych inwestorów. Po elektrowniach EDF i Engie przyszedł czas na fińskie Fortum. A kto zainwestuje w małe, powiatowe ciepłownie, które według ministra klimatu miały być "kręgosłupem naszej transformacji"?
Technologie wspiera:
Ministerstwo Klimatu i Środowiska opublikowało projekt zmian w ustawie o elektromobilności. Strefy czystego transportu mają być od 2030 r. obowiązkowe, ale jeśli powstaną wcześniej - będzie łatwiej do nich wjechać. Carsharing zyska definicję i przywileje.
Elektroauto, Elektromobilität, Elektroantrieb, Schild, fördern, Diesel, Elektroautos, Auto, Elektromotor, Elektrotankstelle, PKW, Staat, Politik, Verbot, Zukunft, Dieselmotor, Technologie, e-auto, umweltfreundlich, Elektro, Verbrennungsmotor, Dieselautos, verboten, Werbung, Illustration, Hintergrund, Zeichen, Symbol, modern, Himmel, Antrieb, e mobil, e Mobilität, e-mobil, e-Mobilität, e, Elektrifizierung, elektrisch, Elektro-Mobilität, Emobilität, Energie, Energiespeicher, Fahrzeug, grün, Mobilität, Nachhaltigkeit, Verkehr, e-car, Verkehrsschild, Öko, e-mobility, staatliche Förderung
Do połowy wieku moc uzyskiwana z elektrowni posadowionych na morzach i oceanach ma wzrosnąć w Unii Europejskiej około 30-krotnie. Komisja Europejska szacuje, ze potrzebne będzie na to prawie 800 mld euro. Nowo zaprezentowana strategia zakłada większą współpracę państw w rozwoju morskiej energetyki wiatrowej, wspólne projekty wielu państw będą priorytetem