Artykuł sponsorowany

SAP zaprasza na darmową konferencję SAP Utilities Day

SAP zaprasza na darmową konferencję SAP Utilities Day

Obecny kryzys napędza potrzebę aktywnego przygotowania się na zmiany obciążenia sieci, dostępności pracowników, możliwości realizacji istniejących projektów, przy jednoczesnym zapewnieniu dostaw energii, ciepła, wody i gazu dla wszystkich klientów.

Inteligentne przedsiębiorstwa, transformacja cyfrowa, czy też postawienie na innowacje – to konieczność, która pozwoli zachować ciągłość działania nawet w tak niepewnych czasach o niezwykle dynamicznie zmieniających się potrzebach. Podejmowanie proaktywnych działań, mających na celu stworzenie bardziej cyfrowego miejsca pracy, poprawy wydajności pracowników, a także inwestycja w nowoczesne rozwiązania, mogą pomóc firmom sektora utilities w sprostaniu zmieniającym się oczekiwaniom pracowników, klientów, organów regulacyjnych i właścicieli.

Aby wesprzeć sektor utilities SAP zaprasza już 4 listopada na bezpłatną konferencję Utilities Day w ramach SAP Industy Week. Agenda wydarzenia została podzielona na trzy bloki tematyczne:

  • Klient w centrum uwagi, gdzie eksperci SAP i Partnerzy opowiedzą w jaki sposób komunikować się z klientami, by pozyskać odpowiednie informacje. Dowiesz się także jak przeprowadzić analizę tych zasobów, by podejmować najtrafniejsze decyzje. W ramach tej części SAP Utilities Day będziesz miał okazję poznać historie wdrożenia rozwiązań SAP m.in. w Comtrust, A2CC (Atende), PKP Energetyka.
  • Zarządzanie majątkiem technicznym, gdzie dowiesz się w jaki sposób najnowocześniejsze firmy energetyczne zoptymalizowały obszar eksploatacji przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań IT. Swoje perspektywy w tym zakresie przedstawią eksperci SAP.
  • Business Integrity, gdzie poznasz zaawansowane narzędzia wspierające liczenie marży, przewidujące płynności i przepływy oraz roboty, które automatyzują najbardziej pracochłonne czynności.

Wydarzenie jest w pełni darmowe, jednak aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na: https://url.sap/xpnj2i

Do zobaczenia 4 listopada o 9:00.

 

Artykuł sponsorowany

Rynek energii wspiera

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE