Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Rynek
  4. >
  5. SAP zaprasza na darmową konferencję SAP Utilities Day

SAP zaprasza na darmową konferencję SAP Utilities Day

Materiał Partnera
Obecny kryzys napędza potrzebę aktywnego przygotowania się na zmiany obciążenia sieci, dostępności pracowników, możliwości realizacji istniejących projektów, przy jednoczesnym zapewnieniu dostaw energii, ciepła, wody i gazu dla wszystkich klientów.
280178 GettyImages-518613574 low (1)

Inteligentne przedsiębiorstwa, transformacja cyfrowa, czy też postawienie na innowacje – to konieczność, która pozwoli zachować ciągłość działania nawet w tak niepewnych czasach o niezwykle dynamicznie zmieniających się potrzebach. Podejmowanie proaktywnych działań, mających na celu stworzenie bardziej cyfrowego miejsca pracy, poprawy wydajności pracowników, a także inwestycja w nowoczesne rozwiązania, mogą pomóc firmom sektora utilities w sprostaniu zmieniającym się oczekiwaniom pracowników, klientów, organów regulacyjnych i właścicieli.

Aby wesprzeć sektor utilities SAP zaprasza już 4 listopada na bezpłatną konferencję Utilities Day w ramach SAP Industy Week. Agenda wydarzenia została podzielona na trzy bloki tematyczne:

  • Klient w centrum uwagi, gdzie eksperci SAP i Partnerzy opowiedzą w jaki sposób komunikować się z klientami, by pozyskać odpowiednie informacje. Dowiesz się także jak przeprowadzić analizę tych zasobów, by podejmować najtrafniejsze decyzje. W ramach tej części SAP Utilities Day będziesz miał okazję poznać historie wdrożenia rozwiązań SAP m.in. w Comtrust, A2CC (Atende), PKP Energetyka.
  • Zarządzanie majątkiem technicznym, gdzie dowiesz się w jaki sposób najnowocześniejsze firmy energetyczne zoptymalizowały obszar eksploatacji przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań IT. Swoje perspektywy w tym zakresie przedstawią eksperci SAP.
  • Business Integrity, gdzie poznasz zaawansowane narzędzia wspierające liczenie marży, przewidujące płynności i przepływy oraz roboty, które automatyzują najbardziej pracochłonne czynności.

Wydarzenie jest w pełni darmowe, jednak aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na: https://url.sap/xpnj2i

Do zobaczenia 4 listopada o 9:00.

 

Artykuł sponsorowany

Rynek energii rozwija:
Operator przesyłowy gazu Gaz-System nalazł się wśród sygnatariuszy listu sektora gazowego do szefów KE i kierownictwa Unii, w którym apelują o zapewnienie mu przyszłości w Zielonym Ładzie. List wskazuje na obszary i technologie, w których sektor gazowy może przysłużyć się osiągnięciu neutralności klimatycznej.
gaz przesyl rura
S
Materiał Partnera
Począwszy od 17 sierpnia 2021 roku, zaczną obowiązywać nowe, znacznie ostrzejsze limity emisji zanieczyszczeń gazowych i pyłowych z obiektów energetycznych, wynikające z najnowszych konkluzji BAT. Jednym z najważniejszych monitorowanych związków będzie SO2.
przetwornik Liquiline Control
Technologie wspiera:
Polska Grupa Energetyczna przez 5 ostatnich lat wydała na inwestycje związane z węglem ok. 20 mld zł. Tylko na dwa bloki w Opolu poszło prawie 10 mld, budowany jeszcze blok w Turowie będzie kosztował ok. 6 mld. Ten kapitał dla grupy jest już w zasadzie stracony, nie przyniesie jej zwrotu. Ogłoszona 19 października strategia Polskiej Grupy Energetycznej jest smutnym świadectwem braku wyobraźni kolejnych decydentów. Od 2012 r., niezależnie od tego kto akurat sprawował władzę, nie tylko w Polsce, wiadomo było, że polityka energetyczna UE oznaczała zmierzch węgla, ale w Polsce nie przyjmowano tego do wiadomości.
Elektrownia Rybnik. Fot. PGE
Elektrownia Rybnik. Fot. PGE
Rynek energii rozwija:

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!