III edycjA Green Gas Poland

III edycjA Green Gas Poland

Zapraszamy Państwa na III edycję Green Gas Poland, międzynarodowej konferencji producentów biogazu i biometanu, która odbędzie się w dniach 1-2 października w hotelu Boss w Warszawie. To unikalne wydarzenie organizowane jest przez przedstawicieli polskich biogazowni dla osób działających w tej branży oraz wszystkich zainteresowanych biogazem i biometanem.

W gronie ponad 400 uczestników poprzednich dwóch edycji konferencji znaleźli się reprezentanci istniejących oraz projektowanych biogazowni i biometanowni, przedstawiciele Ministerstwa Energii, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urzędu Regulacji Energetyki oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, a także firm oferujących produkty i usługi dla branży biogazowej i biometanowej, uznanych kancelarii prawnych, instytutów naukowo-badawczych oraz kluczowych europejskich organizacji działających na rzecz promocji i rozwoju wykorzystania biogazu i biometanu.

Podczas Green Gas Poland 2020 w opiniotwórczym gronie odbędą się debaty na najważniejsze, aktualne tematy związane z wyzwaniami, perspektywami i szansami stojącymi przed polską i europejską branżą biogazową i biometanową. Towarzyszyć im będą prelekcje, wykłady i dyskusje dotyczące innowacji w sektorze produkcji biogazu i biometanu, połączone z prezentacją nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Pierwszy dzień konferencji zostanie zakończony uroczystą kolacją, podczas której wręczone zostaną nagrody „Ambasador Biogazu 2020” oraz „Biogazownia roku 2020”. W konkursie „Biogaz Dostawca roku 2020” zostanie wyłoniony najlepszy dostawca produktów lub usług dla branży biogazowej.

Nowością tegorocznej edycji Green Gas Poland są dwie równolegle prowadzone sesje warsztatowe, które odbędą się drugiego dnia konferencji. Sesje te umożliwią bezpośrednią wymianę opinii i doświadczeń na jeden z zaproponowanych tematów w ograniczonej liczbowo grupie osób.

Tematyka konferencji koncentrować się będzie wokół następujących zagadnień:

 • najnowsze krajowe i unijne regulacje prawne dotyczące funkcjonowania w branży biogazowej i biometanowej
 • doświadczenia właścicieli instalacji biogazowych i biometanowych - dobre praktyki związane z doborem substratów, zagospodarowaniem pofermentu, wykorzystaniem ciepła oraz produkcją i wykorzystaniem biometanu
 • perspektywy związane z wykorzystaniem biogazu i biometanu
 • biogaz i biometan jako element gospodarki o obiegu zamkniętym
 • optymalizacja sprzedaży energii
 • instalacje biogazowe i biometanowe w klastrach energii i spółdzielniach energetycznych
 • finansowanie inwestycji i restrukturyzacja kredytów
 • innowacyjne rozwiązania technologiczne dla instalacji produkujących biogaz i biometan.

Uczestnictwo w Green Gas Poland 2020 zagwarantuje Państwu:

 • zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
 • możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
 • kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, w tym podczas uroczystej kolacji z Galą Wręczenia Nagród „Ambasador Biogazu 2020”, „Biogazownia roku 2020” oraz „Biogaz Dostawca roku 2020”
 • indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualnymi ofertami.

ORGANIZATOR:

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego (UPEBI) jest organizacją zrzeszającą firmy związane z biogazem i biometanem, która od ponad 7 lat skutecznie działa na rzecz rozwoju branży biogazowej i biometanowej w Polsce.

 

KONTAKT Z ORGANIZATOREM:

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego

Joanna Szałańska

E-mail: [email protected]

Tel.: +48 795 57 65 23

Fax: +48 22 696 52 72

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

www.greengaspoland.pl

 

Zobacz także...

Forum Inżynierów Przyszłości

WysokieNapiecie.pl

Zapraszamy na konferencję o przyszłości polskich inżynierów. Będzie to spotkanie: ● młodych inżynierów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki...

II Kongres Kogeneracji

WysokieNapiecie.pl

Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych, organizator Kongresu Kogeneracji, pragnie serdecznie zaprosić do udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 19-21...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE