Szanowni Państwo,
tradycyjnie już w marcu zespół powermeetings.eu zaprasza do udziały w III edycji Forum Biomasy powermeetings.eu – produkcja, kontraktowanie, logistyka. Tym razem po Ostrołęce, Bełchatowie oraz Katowicach zapraszamy Państwa wraz z Gospodarzem Honorowym firmą Dalkia w dniach 27 i 28 marca 2014 do Łodzi.
Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.
Forum jest dwudniowym, cyklicznym, międzynarodowym spotkaniem branży, spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, które co roku gromadzi setki wybitnych specjalistów z sektora biomasy.
Prelegenci – przedstawiciele Rządu, najważniejszych uczelni oraz największych firm energetycznych zarówno z Polski jak i za granicy wspólnie z uczestnikami podejmą dyskusję na temat przyszłości Polskiej biomasy w obecnej sytuacji rynkowej, jak również produkcji, jakości i logistyki biomasy
Forum towarzyszyć będzie wieczorny bankiet, który będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, rozmów branżowych oraz do miłego spędzenia czasu.
Dzięki uprzejmości Gospodarza Honorowego Forum firmie Dalkia nasze wydarzenie uatrakcyjni możliwość zwiedzenia Elektrociepłowni EC 4 opalanej biomasą – największej elektrociepłowni Grupy Dalkia w Polsce.
Szczegółowe informacje – aktualny program, informacje o prelegentach oraz warunki rejestracji dostępne są pod linkiem: http://scc.com.pl/konferencje/en/forum-biomasy-produkcja-kontraktowanie-logistyka-2014/pl/
Zapraszamy do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu Forum!
Kontakt z organizatorem:
Jolanta Szczepaniak
Project Manager
powermeetings.eu
tel.: +48 22 740 67 80
e-mail: [email protected]
www.powermeetings.eu

Blisko 1,5 mln mieszkańców Polski zostało odciętych od dostaw energii elektrycznej w czasie orkanu Ksawery. Kolejne 80 tys. podczas styczniowego załamania pogody. Wcale nie musiało tak być.
W czwartek rządowy komitet złożony z wiceministrów przyjął projekt ustawy o odnawialnych źródłach energii. Przepisy zadecydują o tym, czy ponad połowa produkowanej dzisiaj "zielonej" energii utrzyma wsparcie.