Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Technologia
  4. >
  5. Najlepsze moduły fotowoltaiczne Reneled dostępne już w Polsce!

Najlepsze moduły fotowoltaiczne Reneled dostępne już w Polsce!

Materiał Partnera
Najbliższe miesiące to szczyt produkcji energii. W tym czasie świetną wiadomość dla klientów ceniących sobie wysoką jakość produktów otrzymaliśmy od firmy RENELED, która swoje produkty od tego roku sprzedaje także w Polsce. RENELED (Ningbo Reneled New Energy Co., Ltd) to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na świecie. Specjalizuje się w produkcji, badaniach i rozwoju oraz sprzedaży ogniw, paneli i systemów słonecznych. Firma działa na rynku już 7 lat , a jej kapitał  inwestycyjny wynosi 200 mln RMB.
rene1

Artykuł sponsorowany

Firma Reneled słynie z  olbrzymich możliwości produkcyjnych. Powierzchnia fabryki produkcyjnej zajmuje aż 100 000 m2. Jako jedna z niewielu firm posiada fabryki wafli i płytek krzemowych, 7 linii produkcyjnych monokrystalicznych i polikrystalicznych ogniw krzemu o rocznej zdolności produkcyjnej 400 MW. Poza tym posiada 3 bazy produkcyjne moduły słoneczne, które mogą wytwarzać składane panele słoneczne małych rozmiarów, panele z ogniwami 156.75, 158,75, 166, panele dwustronnne, panele half-cut itp.i 20 linii produkcyjnych, w tym 5 automatycznych. Obecnie łączna roczna zdolność produkcyjna modułów osiągnęła 1 GW.

DLACZEGO TO TAKA ŚWIETNA WIADOMOŚĆ I CO WYRÓŻNIA PANELE FOTOWOLTAICZNE RENELED NA TLE INNYCH PANELI FOTOWOLTAICZNYCH?

Panele Reneled mają przede wszystkim znakomitą wydajność w warunkach słabego nasłonecznienia, a także doskonały współczynnik temperaturowy. Dodatnia tolerancja 0~+5W gwarantuje niezawodną moc wyjściową. Aspekty techniczne przemawiające na korzyść produktu to skrócony pobór prądu oraz niska rezystancja szeregowa, bardziej jednolity rozkład naprężeń i  wyższa odporność na mikro-pęknięcia.rene2

Panele Reneled doskonale radzą sobie w złych warunkach atmosferycznych. Co również wyróżnia je na tle konkurencyjnych produktów. Olbrzymim atutem modułów jest konstrukcja, które są testowane oraz certyfikowane na wytrzymanie wysokich obciążeń wiatrem 3600 Pa i obciążeń śniegiem  – 8000 Pa, wytrzymałość znacznie wyższa niż produktów konkurencyjnych, gwarantuję iż nie musimy się obawiać montażu tych modułów nawet na szczycie Tatr. Dodatkowo moduły są poddawane testom na gradobicie znacznie wyższym niż wymagają tego aktualne normy. Inżynierowie firmy Reneled nie tworzą produktu, spełniającego aktualne wymogi, a posiadając odpowiednią wiedzę wychodzą naprzeciw zmieniającego się klimatu nagłych i gwałtownych zmian pogodowych, dlatego też ich produkt jest na dziesiątki lat, a głównym potwierdzeniem tego są długoletnie gwarancje, co utwierdza końcowego odbiorcę o rozsądnym wyborze.

Anty-PID gwarantuję bezpieczeństwo, iż nie utracimy mocy modułów w przypadku połączeń wysokonapięciowych powyżej 300V. Wielu klientów bierze w głównej mierze pod uwagę moc modułu, jednak nie patrząc na szczegóły, które mogą ich niemiło zaskoczyć. Aby uchronić ich przed utratą mocy powodowaną efektem PID firma Reneled stosuje innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, które pozwalają na to aby klient decydujący się na ten produkt mógł cieszyć się z solidnego produktu i mógł spać spokojnie, że wybrał firmę stawiającą na jakość i niezawodność. Dbałość klienta końcowego to atut firmy Reneled.rene4

W Polsce  w sprzedaży  dostępne są  dwa rodzaje modułów : Monokrystaliczny Moduł 156.75 (5BB), 120 Half-Cut, RD320M2H-BK o mocy 320W ze standardowym maks. napięciem systemu 1500V w wersji Full Black oraz Black Frame.

Dzięki wysokiej jakości produktów i ścisłym testom firma daje długoletnie gwarancje. Moduły Reneled posiadają  liniową gwarancję – 15 lat na produkt, oraz 30 lat gwarancji liniowej sprawności.

DO 5 000 ZŁ DOFINANSOWANIA NA PANELE RENELED Z PROGRAMU „ MÓJ PRĄD”

Warto zwrócić uwagę, że instalacja paneli Reneled kwalifikuje się do skorzystania z dotacji „ Mój Prąd”, na który niedawno został ogłoszony II nabór wniosków.

Program „Mój Prąd” to dofinansowanie w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie. Przedsięwzięcia polegają na zakupie i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych – o zainstalowanej mocy elektrycznej od 2 kW do 10 kW, służących na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych.rene3
Beneficjenci to Osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji, innymi słowy beneficjentem może być osoba, która jest stroną umowy przyłączeniowej czyli nabywca musi mieć przepisany licznik na siebie w zakładzie energetycznym.

W przypadku przedstawienia kosztu zakupu i montażu instalacji dofinansowanej ze środków Programu priorytetowego „Mój Prąd” do rozliczenia w ramach ulgi termomodernizacyjnej, kwota przedstawiona do odliczenia od podatku będzie pomniejszona o kwotę otrzymanego dofinansowania.
Informacji o nowym programie Mój Prąd udzielają doradcy z Wydziału Projektu Doradztwa Energetycznego NFOŚiGW: https://doradztwo-energetyczne.gov.pl/

ROSNĄCY TREND FOTOWOLTAIKI W POLSCE

Na początku kwietnia moc instalacji słonecznych podłączonych do sieci przekroczyła 1695 MW – podały Polskie Sieci Elektroenergetyczne. To o ponad 180 proc. więcej niż rok wcześniej i o 6 proc. więcej niż było na początku marca tego roku. Te liczby doskonale obrazują bardzo dużą popularność instalacji fotowoltaicznych w pierwszym kwartale roku i trend jaki będzie kontynuowany w dalszych miesiącach. Dzięki konkurencyjnych cenom i dobrej ofercie licznych firm oferujących instalację paneli fotowoltaicznych , a także wielu dotacjom warto zastanowić się przy wyborze instalacji fotowoltaicznych na skorzystaniu z  komponentów o  wyższej jakości.

Artykuł sponsorowany

Farmy wiatrowe w polskiej części Bałtyku mogłyby być budowane z polskich portów. Warunkiem jest jednak wykonanie w kosztownych inwestycji. Inwestorzy rozglądają się za portami, które już w najbliższych latrach będą w stanie obsłużyć skomplikowane i kosztowne budowy siłowni wiatrowych na Bałtyku. Biorą pod uwagę też dwa porty poza granicami naszego kraju.
PortGdynia
offshore port Gdynia
Redaktor Naczelny WysokieNapiecie.pl -Rafał Zasuń tłumaczył na łamach Wirtualnej Polski tłumaczył czy po suszy czeka nas kolejny kryzys. Tym razem energetyczny.
gazeta komputer media