Kongres Energetyki Słonecznej 21 i 22 września 2020 r.

Kongres Energetyki Słonecznej 21 i 22 września 2020 r.

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Kongresu Energetyki Słonecznej, która odbędzie się 21 i 22 września 2020 r. w Warszawie.

Pierwszego dnia będziemy rozmawiać o potencjale i uwarunkowaniach rozwoju sektora w Polsce, aukcjach OZE, a także o finansowaniu projektów fotowoltaicznych. Drugiego dnia omówimy rolę słonecznego sektora w transformacji energetycznej Unii Europejskiej w kontekście pakietu klimatycznego European Green Deal. Z tej perspektywy spojrzymy także na korzyści z rozwijania projektów słonecznych dla samorządów i społeczności lokalnych. Po zakończeniu dyskusji zarejestrowani uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach B2B. W tym roku po raz kolejny pragniemy połączyć Kongres z Targami, aby mogli Państwo poszerzać zarówno specjalistyczną wiedzę, jak i biznesowe kontakty.

Konferencja i Targi będą świetną okazją do spotkania najważniejszych uczestników rynku energetyki słonecznej. Inwestorzy, deweloperzy, producenci, usługodawcy, przedstawiciele samorządów, organizacji gospodarczych i przemysłowych – będą mogli zaprezentować się, omówić najnowsze trendy i innowacje sektora PV. Do uczestniczenia w Kongresie zaprosiliśmy również przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej.

Więcej informacji na stronie: http://kongrespv.pl/

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki (PSF) jest nowo powstałą organizacją pozarządową, której misją jest wspieranie rozwoju wielkoskalowej energetyki słonecznej w naszym kraju jako czystego źródła energii. Stowarzyszenie działa na rzecz zwiększenia politycznej i społecznej świadomości w zakresie fotowoltaiki, a także wspiera tworzenie odpowiedniego otoczenia regulacyjnego dla tego dynamicznie rozwijającego się w Polsce sektora.

Zobacz także...

Forum Gospodarki Energetycznej 2020

Redakcja WysokieNapiecie.pl

„Energetyka i ciepłownictwo – wyzwania na nową dekadę” pod tym hasłem, w dniach 15-17 marca w Krakowie, odbędzie się tegoroczne Forum Gospodarki Energetycznej. W trakcie konfe...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE