Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Technologia
  4. >
  5. Mapa stacji ładowania samochodów elektrycznych w Polsce

Mapa stacji ładowania samochodów elektrycznych w Polsce

Gdzie znajdziesz najbliższy punkt w którym naładujesz samochód elektryczny? Przedstawiamy najpełniejszą mapę (z wyłączeniem zwykłych gniazdek udostępnianych publicznie). Zwróć uwagę na komentarze zamieszczane przy poszczególnych stacjach i pamiętaj, że niestety część punktów ładowania nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników, całą dobę i we wszystkie dni tygodnia.{norelated}

mapa stacji Polska

Gdzie znajdziesz najbliższy punkt w którym naładujesz samochód elektryczny? Przedstawiamy najpełniejszą mapę (z wyłączeniem zwykłych gniazdek udostępnianych publicznie). Zwróć uwagę na komentarze zamieszczane przy poszczególnych stacjach i pamiętaj, że niestety część punktów ładowania nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników, całą dobę i we wszystkie dni tygodnia.

<iframe src=’https://www.plugshare.com/widget2.html?latitude=51.919438&longitude=19.145136&spanLat=3.90331&spanLng=3.90331outlets=[{„connector”:1},{„connector”:2},{„connector”:3},{„connector”:4},{„connector”:5},{„connector”:6,”power”:0},{„connector”:6,”power”:1},{„connector”:13},{„connector”:7},{„connector”:8},{„connector”:9},{„connector”:10},{„connector”:11},{„connector”:12},{„connector”:14},{„connector”:15},{„connector”:16},{„connector”:17}]’ width=’800′ height=’600′ allow=’geolocation’></iframe>

A tutaj znajdziecie mapę ładowarek największej sieci ogólnodostępnych punktów – słowackiego Greenway’a:

<iframe src=”https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1UU3isCIdARWF8jLhKX4tiYhrrhM” width=800″ height=”600″></iframe>

Być może zainteresuje Cię także:

Samochód elektryczny naładujesz w trasie. Stacje paliw ruszają z inwestycjami

Przetestowaliśmy wynajem samochodów elektrycznych od Innogy

Warszawa traci okazję na 300 aut elektrycznych

Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera:

Redaktor naczelny WysokieNapiecie.pl i Joanna Maćkowiak-Pandera z Forum Energii rozmawiali w programie "Bilans" stacji TVN24 BIS o projekcie ustawy o rynku mocy.

tv wmediach

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, adaptowanie metod z powodzeniem stosowanych w jednych branżach do całkiem nowych, czy wreszcie innowacyjne narzędzia nigdy dotąd niestosowane. Polska energetyka dynamicznie się zmienia, a jej siłą napędową coraz częściej stają się startupy, które coraz częściej mogą liczyć na wsparcie krajowych gigantów.

Artykuł sponsorowany

grafika innvento art wysokienapiecie
Technologie wspiera:
Rynek energii rozwija:

W Ministerstwie Energii ścierają się dwa poglądy, w rezultacie prezentacja z nowym systemem wsparcia zniknęła ze strony internetowej ME.

0 ole